Junior Minigolf Masters 2017/2018

Updated: 2018-02-19   17:47Get new pages automatically

Result


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Dívky II. stupeň
Rank Name Club Tot
1 Jessica Mlejnková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 42
2 Iva Žemličková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 44
3 Kamila Vincourová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 45
3 Tereza Jungwirthová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 45
5 Kristýna Vecková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 46
6 Veronika Červenková FZŠ JANSKÉHO - 9.A 47
6 Kristýna Říčková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 47
6 Anna Rejchrtová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 47
6 Anna Písaříková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 47
10 Adéla Holečková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 48
10 Kateřina Boháčková ZŠ MLÁDÍ - 8.A 48
10 Amálie Pavlíková FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 48
10 Kristýna Nováková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 48
10 Šárka Plesnivá FZŠ JANSKÉHO- 9.A 48
10 Anna Hodíková ZŠ MLÁDÍ - 9.A 48
16 Žaneta Janoušková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 49
16 Eliška Dedková FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 49
16 Julie Frantová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 49
16 Jana Turyanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 49
16 Milana Dejáková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 49
16 Barbora Nováková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 49
16 Věra Babická ZŠ MLÁDÍ - 9.A 49
16 Eva Procházková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 49
16 Jana Hozmanová FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 49
16 Miriam Culková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 49
16 Ela Kolomazníková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 49
27 Mayya Konyaeva ZŠ MLÁDÍ - 9.B 50
27 Julia Elisabeth Babková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 50
27 Tereza Macková ZŠ MLÁDÍ - 7. A 50
27 Dominika Lebicová FZŠ JANSKÉHO- 9.A 50
27 Martina Iva Šoltová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 50
27 Barbora Sommerová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 50
27 Denisa Kadlecová ZŠ MLÁDÍ - 8.A 50
27 Anna Kotrčová ZŠ MLÁDÍ - 8.B 50
27 Anna Marie Hrdličková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 50
36 Eliška Vincourová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 51
36 Kristýna Dvoranová FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 51
36 Barbora Eva Potužníková ZŠ MLÁDÍ - 7.B 51
36 Gabriela Vejvodová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 51
36 Viktorie Macháčková FZŠ JANSKÉHO- 9.A 51
41 Anna Králová ZŠ MLÁDÍ - 9.B 52
41 Sabina Kondrja FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 52
41 Viktorie Elizabet Miropolskaja FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 52
41 Kateřina Homolová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 52
41 Adéla Houbová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 52
41 Eva Linhartová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 52
47 Veronika Poživilová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 53
47 Anna Marie Kavková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 53
47 Adéla Zachová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 53
47 Kateřina Brečanová ZŠ MLÁDÍ - 8.A 53
47 Karolína Rezeková ZŠ MLÁDÍ - 7.B 53
47 Evelína Šindlerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 53
47 Alina Mychajlivna Stets FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 53
47 Kristýna Vindušková FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 53
47 Karolína Matějková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 53
56 Vanesa Borkowská FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 54
56 Katarina Kajalićová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 54
56 Barbara Stjepanovičová ZŠ MLÁDÍ - 9.B 54
56 Emma Hrdcová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 54
56 Veronika Svačinová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 54
56 Eliška Mlčochová ZŠ MLÁDÍ - 9.B 54
56 Viktorie Junková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 54
56 Leona Vasileva FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 54
56 Aneta Matějková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 54
56 Kateřina Capková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 54
56 Karolína Šubová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 54
56 Mariya Bohdana Krychfalushiy FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 54
56 Magdaléna Adlerová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 54
69 Nikola Nika Sujová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 55
69 Eliška Röderová FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 55
69 Marie Žílová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 55
69 Nargiz Musayeva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 55
69 Alina Dovgan ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 55
69 Natálie Eliška Jakoubková FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 55
69 Ema Somrová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 55
69 Eliška Molatová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 55
69 Alena Janoušková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 55
69 Barbora Vlachová FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 55
69 Siqi Zhu FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 55
69 Marie Horvátová FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 55
69 Tereza Bartošová FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 55
69 Justina Vašáková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 55
69 Iva Balharová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 55
69 Adéla Vycudilíková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 55
69 Aneta Seböková FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 55
69 Ekaterina Grivennikova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 55
69 Sára Najmonová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 55
69 Valeriya Kim FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 55
69 Barbora Pejšková ZŠ MLÁDÍ - 8.A 55
69 Lucie Štípková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 55
91 Karolína Valentová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 56
91 Khrystyna Ostashchuk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 56
91 Anna Selnekovičová ZŠ MLÁDÍ - 9.B 56
91 Julie Vorlíčková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 56
91 Lizaveta Krauchuk FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 56
91 Sára Žítková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 56
91 Nikola Nogolová FZŠ JANSKÉHO- 9.A 56
91 Mária Mgdaléna Tunová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 56
91 Nina Bilá FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 56
91 Silvie Hudečková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 56
91 Andrea Šimšová ZŠ MLÁDÍ - 8.A 56
91 Veronika Zosiak ZŠ MLÁDÍ - 8.A 56
91 Aneta Štěpánková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 56
91 Vendula Jancyková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 56
91 Marta Yurotsa FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 56
91 Nikola Zhangová FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 56
91 Viktoriya Kis FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 56
91 Eliška Ransdorfová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 56
91 Nikola Hešíková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 56
91 Aneta Janurová ZŠ MLÁDÍ - 8.B 56
91 Ardiana Islami ZŠ MLÁDÍ - 9.B 56
91 Eliška Šulcová ZŠ MLÁDÍ - 8-B 56
113 Alena Holá FZŠ Janského - 9.A 57
113 Denisa Kašparová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 57
113 Karolína Čížková FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 57
113 Kateřina Fišerová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 57
113 Barbora Hrubcová ZŠ MLÁDÍ - 8.A 57
113 Adéla Šmídová ZŠ MLÁDÍ - 8.B 57
113 Sandra Procházková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 57
113 Tereza Khairi ZŠ MLÁDÍ - 7.B 57
113 Karolína Slachová ZŠ MLÁDÍ - 8.A 57
113 Kristýna Pokorná FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 57
113 Lucie Herrmanová FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 57
113 Kamila Břicháčová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 57
113 Magdaléna Hlaváčková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 57
113 Patricie Zálešáková ZŠ MLÁDÍ - 9.A 57
113 Tereza Tóthová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 57
113 Adéla Fořtová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 57
113 Tereza Nováková ZŠ MLÁDÍ - 7. A 57
113 Aida Gamzajeva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 57
113 Sofie Karleszová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 57
113 Ema Špičáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 57
113 Gabriela Němcová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 57
113 Sabina Rožánková FZŠ JANSKÉHO- 9.A 57
113 Klára Šípová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 57
136 Tereza Panáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 58
136 Nikola Šámalová FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 58
136 Denisa Pyroutková FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 58
136 Kateřina Kalistová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 58
136 Zuzana Jehlíková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 58
136 Lucie Švankmajerová FZŠ JANSKÉHO- 9.A 58
136 Yuliya Nebor FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 58
136 Thien Huong Dao Ngo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 58
136 Adriana Pískatá FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 58
136 Nikola Mišutková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 58
136 Natálie Kryštofová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 58
136 Denisa Selmani FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 58
136 Daniela Zábská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 58
136 Maya Manichová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 58
136 Ema Ladianská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 58
136 Hemrin Rashidová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 58
136 Adéla Vášková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 58
136 Veronika Trenklerová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 58
136 Eliška Poláková ZŠ MLÁDÍ - 8.A 58
136 Klára Koblížková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 58
136 Žaneta Melenová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 58
136 Yen Nhi Dang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 58
136 Laura Drobilová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 58
136 Kateryna Ivanova FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 58
160 Nela Surmajová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 59
160 Viktorie Eva Vydrová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 59
160 Tereza Magurová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 59
160 Miroslava Kalhotková FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 59
160 Karolina Kutsyn FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 59
160 Aneta Jedličková ZŠ MLÁDÍ - 9.A 59
160 Daniela Galbavá FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 59
160 Adéla Kašparová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 59
160 Yelyzaveta Serdyukova FZŠ BRDIČKOVA - 9.B 59
160 Kristýna Rubešová ZŠ MLÁDÍ - 8.B 59
160 Jasmína Holubová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 59
160 Natalia Fedyna FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 59
160 Adéla Hermannová FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 59
160 Viktorie Klímová FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 59
160 Natálie Volková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 59
160 Natálie Varmužová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 59
160 Lana Halilović FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 59
160 Eliška Štrbáňová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 59
160 Eliška Kovaříková ZŠ MLÁDÍ - 8.B 59
160 Kristýna Říčková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 59
160 Sofia Zamanova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 59
181 Anastasiya Rakhunok FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 60
181 Nicole Landovská ZŠ MLÁDÍ - 7.B 60
181 Magdalena Stará ZŠ MLÁDÍ - 7. A 60
181 Kamila Elichanová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 60
181 Kateřina Vejvodová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 60
181 Laura Davanzo FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 60
181 Anna Žroutová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 60
181 Patricia Manichová ZŠ MLÁDÍ - 9.A 60
181 Eliška Schuhová ZŠ MLÁDÍ - 8.B 60
181 Kristýna Petrovková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 60
181 Ema Marušincová ZŠ MLÁDÍ - 6.A 60
181 Vasiliki Mataranga FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 60
181 Yulia Koval FZŠ JANSKÉHO - 9.A 60
181 Ester Hlávková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 60
181 Nela Zahradníková FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 60
181 Tereza Viletová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 60
181 Tereza Plzáková FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 60
181 Oleksandra Mardal ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 60
181 Natálie Belasová FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 60
181 Daniela Savynecová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 60
181 Kristýna Polivková FZŠ JANSKÉHO - 9.A 60
181 Nikola Eliášová FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 60
203 Natálie Tyle FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 61
203 Kateřina Brodská ZŠ MLÁDÍ - 6.B 61
203 Veronika Nikolová ZŠ MLÁDÍ - 9.B 61
203 Alvi Sofia FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 61
203 Johanna Amirchanjan ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 61
203 Alice Kodešová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 61
203 Klára Ondráčková ZŠ MLÁDÍ - 7. A 61
203 Anna Soukupová FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 61
203 Anna Bartáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 61
203 Aneta Sluková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 61
203 Tereza Kožená ZŠ MLÁDÍ - 6.A 61
203 Daniela Kastlová FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 61
203 Kateřina Machurková FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 61
203 Nikola Čečáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 61
203 Sofia Konyaeva ZŠ MLÁDÍ - 6.B 61
203 Natálie Mináriková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 61
203 Alexandra Mudraya FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 61
203 Zuzana Dluhošová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 61
221 Tereza Taliánová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 62
221 Jana Maršálová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 62
221 Zuzana Szymanská ZŠ MLÁDÍ - 8.B 62
221 Diana Dulanská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 62
221 Anastasiya Atapina FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 62
221 Olivie Hlávková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 62
221 Magdaléna Holá ZŠ MLÁDÍ - 6.B 62
221 Rebeka Turečková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 62
221 Gabriela Klečková ZŠ MLÁDÍ - 9.B 62
221 Dominika Uhlířová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 62
221 Klára Fuxová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 62
221 Nikoleta Vlková FZŠ JANSKÉHO- 9.A 62
221 Laura Samouk ZŠ MLÁDÍ - 7. A 62
221 Daniela Janouchová FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 62
221 Barbora Jarolímková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 62
221 Sára Volfová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 62
221 Kateřina Šotová ZŠ MLÁDÍ - 7.B 62
221 Karolína Jankovská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 62
221 Nicol Vaňkátová FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 62
221 Karolína Stráňková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 62
221 Daniela Hoffová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 62
221 Jana Sperling ZŠ MLÁDÍ - 8.A 62
221 Aneta Harvánková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 62
244 Alena Urdová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 63
244 Eliška Nováková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 63
244 Ilana Sejčková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 63
244 Ester Barbora Nováková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 63
244 Ilja Iljuščenko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 63
244 Johana Marie Smělá FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 63
244 Alexandra Pychova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 63
244 Viktorija Kuzmyn FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 63
244 Natália Filová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 63
244 Natálie Ferencová FZŠ JANSKÉHO- 9.A 63
244 Nikol Frejlachová FZŠ JANSKÉHO- 9.A 63
244 Tereza Dolejšová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 63
244 Sara Zarin Khurramová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 63
244 Daniela Fedyna ZŠ MLÁDÍ - 7.B 63
244 Justýna Fišarová FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 63
259 Veronika Kostková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 64
259 Klára Pavlíčková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 64
259 Nikoletta Slyvka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 64
259 Lucie Klímová FZŠ BRDIČKOVA - 9.C 64
259 Ksenia Zhuková ZŠ MLÁDÍ - 8.A 64
259 Klára Vachová FZŠ BRDIČKOVA - 7.B 64
259 Valerya Arikanova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 64
259 Daniela Jeremica FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 64
259 Michaela Hanslíčková FZŠ BRDIČKOVA - 7.C 64
259 Dominika Raušerová ZŠ MLÁDÍ - 7. A 64
269 Agáta Etzlová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 65
269 Dominika Hrušková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 65
269 Veronika Kyselková FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 65
269 Anita Herynková ZŠ MLÁDÍ - 8.A 65
269 Agáta Setikovská ZŠ MLÁDÍ - 6.B 65
269 Ajla Tahirović FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 65
269 Raya Maheen Khurramová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 65
269 Klára Marie Kavková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 65
277 Ekaterina Krylova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 66
277 Tereza Koťátková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 66
277 Kateřina Škábová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 66
277 Klára Prosmanová ZŠ MLÁDÍ - 6.B 66
277 Narmin Musayeva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 66
277 Karolína Pánková ZŠ MLÁDÍ - 6.A 66
277 Diana Shkulenda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 66
277 Rebecca Ioana Pelnasová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 66
285 Natálie Ságová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 67
285 Anastasia Solomentseva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 67
285 Dominika Káchová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 67
285 Sarah Bártová ZŠ MLÁDÍ - 7. A 67
285 Natália Svobodová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 67
285 Veronika Kumpoštová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 67
291 Anna Sýkorová FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 68
291 Kateřina Kalbáčová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 68
291 Daria Anisimova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 68
291 Anna Jechová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 68


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Chlapci II. stupeň
Rank Name Club Tot
1 Dominik Novotný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 31
2 Tomáš Glaesner FZŠ JANSKÉHO- 9.A 33
3 Matyáš Klinka Canales ZŠ MLÁDÍ - 6.A 36
4 Pavel Pánek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 37
5 Petr Hrdlička FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 39
6 Šadi Asad FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 41
6 Jaroslav Vilím FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 41
6 Milan Hrdlička FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 41
9 Jakub Škaroupka ZŠ MLÁDÍ - 8.A 42
9 Ladislav Šolc FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 42
11 Lukáš Grobár FZŠ JANSKÉHO- 9.A 43
11 Stanislav Sharuda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 43
13 Štěpán Turček ZŠ MLÁDÍ - 8.A 44
14 David Říha FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 45
14 Jakub Matějka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 45
14 David Kovács FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 45
14 Michal Krejza FZŠ JANSKÉHO- 9.A 45
18 David Benda FZŠ JANSKÉHO- 9.A 46
18 Michal Redlich FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 46
18 David Pekař ZŠ MLÁDÍ - 9.B 46
18 Šimon Machát ZŠ MLÁDÍ - 7.B 46
22 Dominik Todorov FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 47
22 Marek Homola ZŠ MLÁDÍ - 8.A 47
22 Petr Smolek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 47
25 Radomír Plaček FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 48
25 Martin Kuklík ZŠ MLÁDÍ - 9.B 48
25 Daniel Vychytil ZŠ MLÁDÍ - 9.A 48
28 Tadeáš Oliva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 49
28 Edgard Kovbljuk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 49
28 Maksim Kovernikov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 49
28 Alexander Vedernikov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 49
28 Minh Long Doan FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 49
33 Daniel Kobza FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 50
33 Sheng Zhang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 50
33 Michal Bubla FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 50
33 Jan Mráček ZŠ MLÁDÍ - 7.B 50
33 Jakub Bohata FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 50
33 Marek Pokorný FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 50
33 Vítězslav Růžička FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 50
33 Lukáš Ploch FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 50
33 Jiří Vedral FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 50
33 Štěpán Bek ZŠ MLÁDÍ - 7. A 50
33 Anton Volkov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 50
44 Pavel Cybulko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 51
44 Dominik Soukup FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 51
44 Martin Doubek ZŠ MLÁDÍ - 8.B 51
44 Trung Le FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 51
44 Matěj Vávra FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 51
44 Martin Mazáček ZŠ MLÁDÍ - 7.B 51
44 Sergei Grebenkov FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 51
44 Tomáš Suda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 51
44 Filip Říha FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 51
44 Artur Kvetsko FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 51
44 Martin Futo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 51
44 Martin Černík ZŠ MLÁDÍ - 8.B 51
44 Martin Houska ZŠ MLÁDÍ - 6.B 51
57 Šimon Jelínek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 52
57 Jan Berka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 52
57 Tomáš Diego Drahovzal ZŠ MLÁDÍ - 7.B 52
57 Dmytriy Ilkov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 52
57 Vanja Aleksić FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 52
57 Andrej Stjepanovič ZŠ MLÁDÍ - 6.B 52
57 David Anděl FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 52
57 Jan Matějů ZŠ MLÁDÍ - 8.A 52
57 Matěj Litera FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 52
57 Jakub Neuberg ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 52
67 Filip Charvát ZŠ MLÁDÍ - 8.B 53
67 Martin Koza FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 53
67 Samuel Grulich FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 53
67 Samuel Banienuba FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 53
67 Jan Heran ZŠ MLÁDÍ - 9.B 53
67 Tomáš Buchla ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 53
67 Artem Nikolayev ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 53
67 Lukáš Novotný FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 53
67 Jáchym Fridrich ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 53
67 Jiří Nesvačil FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 53
67 Petr Antonín FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 53
67 Vitaliy Dubrovskyy FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 53
67 Hristiano Vencislavov Todorov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 53
67 Jakub Brejcha ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 53
81 Radomír Žák FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 54
81 Armin Kenický ZŠ MLÁDÍ - 8.B 54
81 Matěj Ďurina FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 54
81 Domenico Jiménez ZŠ MLÁDÍ - 8.A 54
81 Lukáš Macourek ZŠ MLÁDÍ - 8.B 54
81 Adam Šejvl ZŠ MLÁDÍ - 8.A 54
81 Marek Mudra ZŠ MLÁDÍ - 7. A 54
81 Roman Fůra FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 54
81 Vojtěch Lisec FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 54
81 Zdeněk Jirák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 54
81 Konstantin Andreev FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 54
81 Lukáš Čepela FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 54
81 Daniel Salamon FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 54
81 Jakub Kessner FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 54
81 Jan Budinka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 54
81 Long Hoang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 54
81 Dominik Novák ZŠ MLÁDÍ - 7.B 54
81 Davit Shartava FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 54
81 Filip Tošnar ZŠ MLÁDÍ - 9.B 54
81 Tomáš Šimek FZŠ TRÁVNÍČKOVA 54
81 Jiří Nedbálek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 54
102 Matyáš Kandravý ZŠ MLÁDÍ - 9.A 55
102 Viktor Šmíd FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 55
102 Michal Versluis FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 55
102 Jakub Černík ZŠ MLÁDÍ - 6.A 55
102 Georgi Martirosyan FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 55
102 Lukáš Hladík ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 55
102 Andrii Manailo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 55
102 Gabriel Balan FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 55
102 Martin Hřebejk ZŠ MLÁDÍ - 6.B 55
102 Jonáš Žwak FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 55
102 Adam Stehno FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 55
113 Ondřej Kessner FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 56
113 Mikuláš Kandravý ZŠ MLÁDÍ - 6.A 56
113 Kryštof Záhořík ZŠ MLÁDÍ - 6.B 56
113 Samuel Jošt ZŠ MLÁDÍ - 8.B 56
113 Jakub Votruba FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 56
113 Jakub Kadečka ZŠ MLÁDÍ - 9.B 56
113 Martin Moravec FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 56
113 Petr Čihák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 56
113 Michael Bahenský FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 56
113 Michal Šerák FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 56
113 Kryštof Slavík ZŠ MLÁDÍ - 8.A 56
113 David Smutný ZŠ MLÁDÍ - 8.A 56
113 Matěj Dostál FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 56
113 Alexander Lovchikov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 56
113 Kryštof Regent FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 56
113 Jiří Pyroutek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 56
113 Tobiáš Vodička FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 56
113 Lukáš Janíček FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 56
113 Ondřej Pavelek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 56
113 Petr Kalinay FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 56
113 Jiří Jelínek FZŠ JANSKÉHO- 9.A 56
113 Martin Holý FZŠ JANSKÉHO- 9.A 56
113 Filip Dušek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 56
113 Petr Hudeček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 56
113 Filip Kovbljuk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 56
113 Florian Trávníček FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 56
113 Marko Savic ZŠ MLÁDÍ - 7.B 56
140 David Jarolímek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 57
140 Josef Knnoblau FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A 57
140 Zdeněk Lébl FZŠ JANSKÉHO- 9.A 57
140 Viet Anh Nguyen The FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 57
140 Savin Kyrylo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 57
140 Andrei Shchedrov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 57
140 Max Krejčí FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 57
140 Abdula Širvanov FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 57
140 Neven Marinkovič FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 57
140 Petr Šipoš FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 57
140 Ondřej Koromház FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 57
140 Alan Khairi ZŠ MLÁDÍ - 6.A 57
140 Matěj Bradáč ZŠ MLÁDÍ - 8-B 57
140 Alexandru Dascal FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 57
140 Jan Hudeček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 57
140 Filip Juránek ZŠ MLÁDÍ - 7.B 57
140 Denis Kučera FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 57
140 Vojtěch Verner ZŠ MLÁDÍ - 8.B 57
140 Adam Matějovič FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 57
140 David Holub FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 57
160 Ondra Petrovka ZŠ MLÁDÍ - 7. A 58
160 Matyáš Oudrán ZŠ MLÁDÍ - 6.B 58
160 Filip Baránek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 58
160 Tomáš Cirkovský FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 58
160 Samuel Kahoun FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 58
160 David Kutheil FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 58
160 Michal Kuchta FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 58
160 David Mach FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 58
160 Martin Sedlář FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 58
160 Jan Josef Horčík ZŠ MLÁDÍ- 7. A 58
160 Wen Jie Gong FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 58
160 Jásín Shaaban FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 58
160 Jaroslav Eček FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 58
160 Daniel Jermář ZŠ MLÁDÍ - 9.B 58
160 Xiao Jie Gong FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 58
160 Duc Minh Nguyen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 58
160 Josef Dvořák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 58
160 Jan Bergel FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 58
178 Roland Thaqi FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 59
178 Patrik Schmutzer FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 59
178 David Konfršt FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 59
178 Filip Sachkarski FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 59
178 Jakub Petrák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 59
178 David Adjal FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 59
178 Iulian Leunti FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 59
178 Matěj Prohaska FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 59
178 Magomed Sajdajev FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 59
178 Bohdan Bondarenko FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 59
178 Matěj Houba ZŠ MLÁDÍ - 8.A 59
178 Filip Bezstarosta ZŠ MLÁDÍ - 8.A 59
178 Matyáš Glaesner FZŠ JANSKÉHO- 9.A 59
178 Bajsangur Soltakhanov ZŠ MLÁDÍ - 8.A 59
178 Kristian Hodovanets FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 59
178 Pavel Paidar FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 59
178 Vojtěch Bošina ZŠ MLÁDÍ - 6.A 59
178 Tadeáš Žežulkaa FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 59
178 Pavel Jozif ZŠ MLÁDÍ - 7. A 59
178 Cong Thien An Ngo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 59
178 Sámir Doleček ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 59
178 Martin Šejba FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 59
200 Jin Seo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 60
200 Mykhaylo Badzo FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 60
200 Nicolai Demeaniuc FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 60
200 Jan Valeš FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 60
200 Oskar Goliáš FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 60
200 Jiří Telk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 60
200 Than Le FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 60
200 David Boubal FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 60
200 Jan Poděbradský FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 60
200 Jáchym Konečný ZŠ MLÁDÍ - 7.B 60
200 Deniz Erkan FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 60
200 Matyáš Borek ZŠ MLÁDÍ - 6.A 60
200 David Čepjuk ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 60
213 Martin Vasyl FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 61
213 David Nývlt ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 61
213 Šimon Ritschel FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 61
213 Šimon Reizer ZŠ MLÁDÍ - 9.A 61
213 Josef Pettík FZŠ JANSKÉHO- 9.A 61
213 Quang Minh Nguyen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 61
213 Samuel Princ FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A 61
213 Sebastian Tauchman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A 61
213 Patrik Puklický FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 61
213 Marco Jiménez ZŠ MLÁDÍ - 6.B 61
213 Filip Krucký ZŠ MLÁDÍ - 6.A 61
213 David Komůrka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 61
213 Roman Fedoryshyn FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 61
213 Martin Žaloudek FZŠ BRDIČKOVA - 8.A 61
213 Matyáš Salamon FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 61
213 Patrik Šiler ZŠ MLÁDÍ - 7. A 61
213 Aleksandr Kutsyna FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 61
213 Chi Thanh Nguyen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 61
213 David Etzl ZŠ MLÁDÍ - 7. A 61
213 Petr Georgi Drizi FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 61
213 Richard Ohera FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 61
234 Filip Výborný ZŠ MLÁDÍ - 6.B 62
234 Vojtěch Braniš ZŠ MLÁDÍ - 6.A 62
234 Filip Malášek ZŠ MLÁDÍ - 6.A 62
234 Renzo Francisco Regent FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 62
234 Vojtěch Novotný ZŠ MLÁDÍ - 6.B 62
234 Leoš Gajdošík FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 62
234 Tadeáš Šátek ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 62
234 Petr Jeřicha FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 62
234 Ondřej Sladký FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 62
234 Jan Marhoul FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 62
234 Matyáš Závora ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 62
234 Kryštof Marval FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A 62
234 Daniel Brož FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A 62
247 Samuel Kryzánek ZŠ MLÁDÍ - 6.A 63
247 Jakub Kraft FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 63
247 Tomáš Hrubý FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 63
250 Jan Rybák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B 64
250 Mykola Skyrčuk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B 64
250 Andrej Stejskal FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 64
250 Lukáš Pardubský ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 64
250 Tomáš Trefný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 64
250 Lukáš Hošek ZŠ MLÁDÍ - 6.B 64
250 Michal Tuna ZŠ MLÁDÍ - 9.A 64
250 Jan Erle FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A 64
258 František Salač FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B 65
258 Vasyl Grushynskyy FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B 65
258 Ivan Zagorodnyj FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 65
258 Nikita Kovalov FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 65
258 Tomáš Teska FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 65
258 Alexandr Candaurov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 65
258 Kai Zhang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B 65
265 Albert Štochl FZŠ BRDIČKOVA - 8.C 66
265 Stanislav Bejenari FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B 66
265 Daniel Beneš FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B 66
268 Aleksandr Solodkin FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C 67
268 Ondřej Hladík FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 67
268 Dominik Chen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A 67
268 Adam Mlázovský ZŠ MLÁDÍ - 8.B 67
268 Olesya Tyvodar FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 67
273 Liubov Matveeva ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A 68
274 Ondřej Zeman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B 70
275 Jan Nerad ZŠ MLÁDÍ - 6.A 71


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Dívky I. stupeň
Rank Name Club Tot
1 Laura Sofie Lehončáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 44
2 Nikola Stjepanovič ZŠ MLÁDÍ - 3.B 46
2 Claudie Aldrovandi FZŠ FINGEROVA - 4.D 46
4 Julie Brečanová ZŠ MLÁDÍ - 2.C 47
5 Anna Oudránová ZŠ MLÁDÍ - 3.A 48
6 Ema Najmanová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 49
6 Simona Tošnarová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 49
6 Karolína Grulichová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 49
9 Kristina Čiháková FZŠ Trávníčkova - 4. A 50
9 Veronika Literáková FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 50
11 Šarlota Dedková FZŠ Trávníčkova - 4. A 51
11 Michaela Plchová ZŠ MLÁDÍ - 2.C 51
11 Andrea Krajňáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 51
14 Nikol Hanušová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 52
14 Sandra Teplanová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 52
14 Viktorie Berounská FZŠ FINGEROVA - 4.D 52
17 Ema Bláhová FZŠ Trávníčkova - 4. A 53
17 Alexandra Barošová FZŠ JANSKÉHO - 4.A 53
17 Barbora Jindrová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 53
17 Aneta Vlasáková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 53
21 Adriana Procházková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 54
21 Emma Čermáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 54
21 Eva Jirková FZŠ Brdičkova - 3.C 54
21 Ema Duchoňová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 54
21 Vanesa Voleská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 54
21 Monika Bartková FZŠ Trávníčkova - 4. A 54
27 Tereza Wasserbauerová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 5.C 55
27 Zuzana Nosková FZŠ Brdičkova - 3.C 55
27 Viktorie Zachar FZŠ JANSKÉHO - 2.A 55
27 Kateřina Hůzlová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D 55
27 Anna Oupická FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 55
27 Agáta Lachetová ZŠ Mládí - 3.C 55
27 Nella Guntherová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 55
27 Veronika Sgariboldi ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 55
27 Marianna Vaňková ZŠ MLÁDÍ - 3.B 55
27 Apolena Chudá ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 55
27 Johana Pišťáková FZŠ FINGEROVA - 4.D 55
27 Sarah Anna Nigrini ZŠ MLÁDÍ - 5.A 55
27 Kateřina Barvínková FZŠ FINGEROVA - 4.D 55
27 Markéta Adamková ZŠ MLÁDÍ - 5.A 55
41 Agáta Červenková FZŠ FINGEROVA - 4.C 56
41 Anna Marie Hudečková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 56
41 Klaudie Procházková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1. B 56
41 Daniela Dlabačová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 56
41 Veronika Šimková ZŠ MLÁDÍ - 2.B 56
41 Sára Pirnerová FZŠ Trávníčkova - 4. A 56
41 Michaela Gajdošová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 56
41 Anna Kozderová ZŠ Mohylová - 4.A 56
41 Nela Hradcová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 56
50 Marie Kopřivová FZŠ Brdičkova - 3.C 57
50 Barbora Velflová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 57
50 Amálie Baštová FZŠ FINGEROVA - 3.D 57
50 Kristýna Bártová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 57
50 Karolín Budanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 57
50 Adéla Schlagelová ZŠ MLÁDÍ - 2.C 57
50 Sofie Volková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 57
50 Mikola Korchynskyj FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 57
50 Alice Kučerová FZŠ JANSKÉHO - 4.A 57
50 Claudia Carmel ZŠ MLÁDÍ - 3.A 57
50 Hana Filipová FZŠ Brdičkova - 3.C 57
50 Lucie Fröhlichová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 57
50 Zlata rothová FZŠ FINGEROVA - 4.C 57
50 Kateřina Růžičková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 57
50 Viola Masopustová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 57
50 Klára Žáčková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 57
50 Anna Valášková FZŠ Trávníčkova - 4. A 57
50 Veronika Hermanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 57
50 Linda Šátková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 57
50 Eliška Kuchaříková ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 57
50 Kateřina Svěráková ZŠ MLÁDÍ - 3.B 57
50 Nicole Leshchuk ZŠ MLÁDÍ - 2.C 57
50 Jana Cihlářová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 57
50 Linda Duong ZŠ KLAUSOVA - 3.A 57
74 Vanessa Anna Strouhová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 58
74 Eva Lorencová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 58
74 Valeriia Matveeva FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 58
74 Kamila Melnyk FZŠ JANSKÉHO - 2.A 58
74 Tereza Zbyňková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 58
74 Natálie Borůvková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 58
74 Emily Němcová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 58
74 Cecilia Domgjoni FZŠ FINGEROVA - 3.D 58
74 Amálka Valentová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 58
74 Karolína Šoljakova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 58
74 Anna Špičáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 58
74 Adéla Johnová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 58
74 Valentýna Pluhařová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 58
74 Klára Mikulíková ZŠ MLÁDÍ - 5.A 58
74 Šarlota Hrušková FZŠ FINGEROVA - 4.C 58
74 Anežka Reichrichová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 58
74 Karolína Mašková FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 58
74 Eva Spurová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 58
74 Hedvika Zenkerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 58
74 Annie Petrová ZŠ MLÁDÍ - 3.B 58
74 Alena Příhodová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 58
74 Andrea Mihalíková ZŠ MLÁDÍ - 2.C 58
74 Lada Hofmannová ZŠ Mohylová - 4.A 58
97 Veronika Blahová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 59
97 Barbora Jirková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 59
97 Agáta Málková ZŠ MLÁDÍ - 3.B 59
97 Julie Tremlová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 59
97 Michaela Černá ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 59
97 Beatrice Brunzin ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 59
97 Aneta Gregovská ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 59
97 Anna Kerimová ZŠ MLÁDÍ - 3.B 59
97 Karolína Viková FZŠ FINGEROVA - 2.C 59
97 Nikola Miňovská FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 59
97 Máša Hryciienko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 59
97 Mičidžrgal Mönchdzui FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 59
97 Rozálie Černíková FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 59
97 Ema Braunerová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 59
97 Simona Kreuzerová FZŠ FINGEROVA - 3.D 59
97 Šárka Trnková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 59
97 Kateřina Krupová FZŠ FINGEROVA - 4.C 59
97 Isabella Cronin ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 59
97 Markéta Antonie Potužníková ZŠ MLÁDÍ - 3.A 59
97 Kateřina Skývová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 59
97 Kamila Prokůpková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 59
97 Sofie Heřmanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 59
97 Maja Klosová FZŠ Brdičkova - 3.C 59
97 Viktorie Dalíková ZŠ MLÁDÍ - 2.C 59
97 Milana Polyanskova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 59
97 Adéla Kavurová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 59
97 Lucie Kolorosová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 59
97 Tereza Bartáková FZŠ JANSKÉHO - 4.A 59
125 Eliška Černá FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 60
125 Barbara Filipová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 60
125 Adéla Kadlecová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 60
125 Stela Drozdová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 60
125 Adéla Kazáková ZŠ Mládí - 3.C 60
125 Lejla Kenická ZŠ MLÁDÍ - 5.A 60
125 Lucie Janíková ZŠ Mládí - 2. A 60
125 Eliška Tůnová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 60
125 Anna Aksenovová ZŠ Mládí - 3.C 60
125 Viktorie Borkowská FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 60
125 Alice Štěpničková FZŠ JANSKÉHO - 2.A 60
125 Tereza Kučerová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 60
125 Lucie Culková ZŠ Mládí - 3.C 60
125 Renáta Křístková ZŠ MLÁDÍ - 5.A 60
125 Denisa Hladěnová ZŠ Mládí - 3.C 60
125 Irina Narbutová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D 60
125 Natálie Bernklau FZŠ Brdičkova - 3.C 60
125 Ester Habartová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 60
125 Anastasiya Ulynets FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 60
125 Nikola Coubalová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 60
125 Alice Holčíková FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 60
125 Marie Hůlková FZŠ FINGEROVA - 3.D 60
125 Sofie Anna Sojáková ZŠ Mládí - 3.C 60
125 Veronika Palánová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 60
125 Kateřina Kalvínová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 60
125 Yuliya Khrypta FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 60
125 Veronika Krásná FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 60
125 Karolína Mouchová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 60
125 Kamila Poláková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 60
125 Lucie Hermanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 60
125 Eva Zavadilová ZŠ MLÁDÍ - 2.C 60
125 Natálie Kulatá FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 60
125 Anastasiia Kovtun FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 60
125 Angelina Vasjo FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 60
125 Kristýna Stará ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 60
160 Aneta Prosmanová ZŠ Mládí - 3.C 61
160 Rút Muchová ZŠ Mohylová - 4.A 61
160 Linda Davidová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 61
160 Kateřina Černá ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 61
160 Sandra Urbanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 61
160 Alžběta Janů ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 61
160 Jana Brabcová FZŠ Brdičkova - 3.C 61
160 Ema Skálová ZŠ Mládí - 3.C 61
160 Natálie Kasslová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 61
160 Karolína Kovalová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 61
160 Kristýna Svobodová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 61
160 Phuong Tao Nguyen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 61
160 Veronika Horáková ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 61
160 Juliána Chiara Beňáková FZŠ Trávníčkova - 4. A 61
160 Nella Peterková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 61
160 Katia Vasquez FZŠ FINGEROVA - 4.C 61
160 Veronika Lázoková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 61
160 Anastasia Troyanenko ZŠ Mládí - 2. A 61
160 Tereza Šuková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 61
160 Klára Kessnerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 61
160 Jaroslava Spejchalová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 61
160 Markéta Oupická FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 61
160 Kristýna Zenkerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 61
160 Rozálie Berková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 61
160 Veronika Hrabáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 61
160 Anna Sidorová ZŠ Mládí - 2. A 61
160 Tereza Sigmundová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 61
160 Erika Bayle FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 61
160 Barbora Mafková FZŠ FINGEROVA - 3.D 61
160 Ema Veselá FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 61
160 Adéla Čermáková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 61
160 Petra Kvasnicová FZŠ Brdičkova - 3.C 61
160 Lucie Brixová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 61
193 Anna Magdalena Klementová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 62
193 Johana Petříčková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 62
193 Monika Kuzina FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 62
193 Arina Braghis ZŠ KLAUSOVA - 3.A 62
193 Eliška Blašková ZŠ MLÁDÍ - 2.B 62
193 Dominika Černá ZŠ MLÁDÍ - 2.B 62
193 Leona Thagi FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 62
193 Natálie Frances Fabianková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 62
193 Zuzana Kindlová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 62
193 Xin Zi Zhou FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 62
193 Nilofar Choudhary FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 62
193 Mariana Brožová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 62
193 Marie Vránová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 62
193 Ema Červená FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 62
193 Anna Majorová ZŠ KLAUSOVA - 3.A 62
193 Veronika Kožená ZŠ MLÁDÍ - 3.B 62
193 Agáta Zachová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 62
193 Aurela Musaj FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 62
193 Hana Ojdanič FZŠ Trávníčkova - 4. A 62
193 Kristýna Kopálová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 62
193 Nasťa Salaujová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 62
193 Mia Sattler ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 62
193 Ema Adámková ZŠ Mládí - 2. A 62
193 Kristýna Seidlová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 62
193 Barbora Bodská FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 62
193 Barbora Votavová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 62
193 Kristýna Benešová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 62
193 Karolína Šebestová ZŠ Mládí - 2. A 62
193 Sofia Šulcová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 62
193 Zuzana Vorlová FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 62
193 Ema Valková ZŠ Mohylová - 4.A 62
193 Natálie Urbanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 62
193 Kieu Anh Tranová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 62
193 Sára Malcová FZŠ JANSKÉHO - 4.A 62
193 Nela Lávičková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 62
193 Diana Procházková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 62
193 Viktorie Stoklasová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 62
193 Kristýna Horáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 62
231 Nicol Koucká FZŠ Brdičkova - 3.C 63
231 Viola Froňková ZŠ MLÁDÍ - 2.C 63
231 Jana Mottlová ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 63
231 Eliška Kreislová ZŠ Mohylová - 4.A 63
231 Hana Rážová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 63
231 Anita Marie Zachar FZŠ JANSKÉHO - 4.A 63
231 Aleksandra Abrahamyan FZŠ Brdičkova - 3.C 63
231 Elizabeth Tomanová ZŠ Mohylová - 4.A 63
231 Štěpánka Pokorná ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 63
231 Kristýna Trávníčková FZŠ FINGEROVA - 3.D 63
231 Isabela Hasík ZŠ MLÁDÍ - 2.C 63
231 Markéta Ferklová FZŠ FINGEROVA - 3.D 63
231 Natalie Chládková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 63
231 Tereza Kyndlová ZŠ Mládí - 2. A 63
231 Barbora Bezchlebová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 63
231 Angela Liová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 63
231 Anna Manková FZŠ FINGEROVA - 3.D 63
231 Anna Marie Sodomková FZŠ FINGEROVA - 4.C 63
231 Oleksandra Kytsiuk FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 63
231 Linda Škachová FZŠ FINGEROVA - 4.D 63
231 Violetta Nikolayeva FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 63
231 Nikola Trávníčková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 63
231 Anna Peterková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 63
231 Anna Šrámková ZŠ MLÁDÍ - 3.A 63
231 Laura Daničeková FZŠ Trávníčkova - 4. A 63
231 Marie Choutková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 63
231 Kristýna Harnochová ZŠ Mládí - 2. A 63
231 Lucie Komůrková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 63
231 Linda Kocourková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 63
231 Anna Štilcová FZŠ FINGEROVA - 2.C 63
231 Veronika Pelikánová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 63
231 Mariia Marchenko FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 63
231 Yaroslava Kaurova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 63
231 Karolína Zazvonilová ZŠ KLAUSOVA - 3.A 63
231 Zuzana Pazderová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 63
231 Zlata Dadonova FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 63
231 Viktorie Svobodová FZŠ FINGEROVA - 4.D 63
231 Alžběta Přibylová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 63
231 Viviana Drugda ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 63
270 Karolína Kaucká ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 64
270 Simona Kubátová ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 64
270 Natálie Hotovcová FZŠ FINGEROVA - 4.D 64
270 Kristina Kalabisová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 64
270 Eliška Šedivá FZŠ FINGEROVA - 4.C 64
270 Luisa Saifa FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 64
270 Natalia Márová ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 64
270 Natálie Kubenová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 64
270 Veronika Ranšová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 64
270 Emma Permenova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 64
270 Aneta Dvornáková ZŠ MLÁDÍ - 2.B 64
270 Esther Aurora Nigrini ZŠ MLÁDÍ - 3.A 64
270 Anastasiia Manailo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 64
270 Zlata Ovčarenko FZŠ JANSKÉHO - 2.A 64
270 Adéla Burianová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 64
270 Nikol Šmídová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 64
270 Julie Weinpoldová FZŠ Brdičkova - 3.C 64
270 Hana Prokešová ZŠ Mládí - 3.C 64
270 Simona Svobodová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 64
270 Laura Hildebrandt ZŠ MLÁDÍ - 2.B 64
270 Isabella Šrajerová FZŠ FINGEROVA - 3.D 64
270 Natálie Matušková ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 64
270 Adriana Šormová ZŠ Mohylová - 4.A 64
270 Anna Pataši FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 64
270 Barbora Smutná ZŠ Mládí - 3. C 64
270 Barbora Pellová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 64
270 Adéla Kuklová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 64
270 Preslava Semenova ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 64
270 Julie Kleczatská ZŠ MLÁDÍ - 2.C 64
270 Kristýna Drastilová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 64
270 Marianna Maroušková FZŠ FINGEROVA - 2.C 64
270 Ema Soukupová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 64
270 Sára Čojdžildžav ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 64
270 Eliška Trojáčková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
270 Nela Turoňová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 64
270 Barbora Kalbáčová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 64
270 Patricie Kvapilová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 64
270 Marie Otrjachnina FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
270 Soffia Semenenko FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 64
270 Amálka Raichlová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 64
270 Alexandra Lurje FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
270 Klára Housková ZŠ MLÁDÍ - 3.B 64
312 Daniela Erdeli ZŠ KLAUSOVA - 3.A 65
312 Berenika Juřicová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 65
312 Kristýna Říhová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 65
312 Nicol Budošová FZŠ FINGEROVA - 4.C 65
312 Charlotte Hůvarová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 65
312 Frederika Vartanyan FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 65
312 Judita Štěpánková ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 65
312 Sofie Ondrejčeková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 65
312 Teodora Manea FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 65
312 Miriam Hronová FZŠ FINGEROVA - 2.C 65
312 Anna Taliánová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 65
312 Elena Nikolova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 65
312 Adéla Abrahámová FZŠ FINGEROVA - 4.C 65
312 Tereza Oherová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 65
312 Alexis Briscein ZŠ Mládí - 2. A 65
312 Sofie Josífková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 65
312 Marie Macáková ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 65
312 Lucie Bílová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
312 Natálie Žižková ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 65
312 Martina Mottlová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 65
312 Ema Linhartová ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 65
312 Kristina Kálalová FZŠ FINGEROVA - 2.C 65
312 Anna Petana FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 65
312 Sophie Knapová ZŠ MLÁDÍ - 3.A 65
312 Marie Karolína Rudenková ZŠ MLÁDÍ - 3.A 65
312 Tereza Koutníková FZŠ Brdičkova - 3.C 65
312 Alžběta Bartošová FZŠ FINGEROVA - 2.C 65
312 Amálie Pokorná ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 65
312 Tereza Kotrbová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 65
312 Hana Frydryšková ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 65
312 Michaela Mottlová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 65
312 Alena Burianová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 65
312 Petra Šikýřová ZŠ MLÁDÍ - 3.B 65
312 Amy Melisa Jeňová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1. B 65
312 Ema Speváková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 65
312 Kristýna Hladíková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 65
312 Anna Sazimová FZŠ JANSKÉHO - 2.A 65
312 Lucie Filová FZŠ Brdičkova - 3.C 65
312 Nela Drncová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
312 Viktorie Čmolíková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
312 Eliška Ficbauerová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 65
312 Sofie Koublová FZŠ FINGEROVA - 3.D 65
312 Nela Jenšíková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 65
312 Aneta Pataši FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 65
312 Zien Zhang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 65
312 Štěpánka Sochorová FZŠ FINGEROVA - 3.D 65
312 Mia Roženská ZŠ Mohylová - 4.A 65
359 Kateřina Jeřábková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 66
359 Silvie Hálová FZŠ Brdičkova - 3.C 66
359 Nela Červenková ZŠ Mohylová - 4.A 66
359 Nikola Ševčíková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 66
359 Ngoc Ky Duyen Nguyenová FZŠ JANSKÉHO - 2.A 66
359 Viktorie Valkiv FZŠ JANSKÉHO - 2.A 66
359 Valerie Mardirossianová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 66
359 Amálie Bílková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 66
359 Eliška Klímová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 66
359 Ema Probstová ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 66
359 Lucie Tinklová ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 66
359 Anastasie Taučelová ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 66
359 Darja Dorofeeva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 66
359 Eva Ramíková FZŠ JANSKÉHO - 2.A 66
359 Alžběta Dedouchová ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 66
359 Olga Rosney FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 66
359 Kristýna Píchová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 66
359 Magdaléna Vláčilová ZŠ Mládí - 3. C 66
359 Julie Čtveráková ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 66
359 Natália Viterová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 66
359 Hedvika Vrabcová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 66
359 Rebeka Stáncová FZŠ FINGEROVA - 2.C 66
359 Anna Vlasáková ZŠ MLÁDÍ - 2.C 66
359 Elizabet Kovalevičova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 66
359 Terezie Filipová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 66
359 Eva Ertlová FZŠ FINGEROVA - 4.D 66
359 Johana Karasová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 66
359 Alžběta Blažková FZŠ FINGEROVA - 4.D 66
387 Lucie Mošničková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 67
387 Nikol Hodíková FZŠ FINGEROVA - 2.C 67
387 Barbora Pužmanová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 67
387 Eliška Procházková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 67
387 Tereza Slaninová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 67
387 Michaela Jedličková ZŠ MLÁDÍ - 3.B 67
387 Denisa Dočynecová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 67
387 Anna Štěpánková ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 67
387 Viktorie Tůmová ZŠ MLÁDÍ - 3.B 67
387 Amálie Růžičková ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 67
387 Máša Shelest FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 67
387 Karol Sielka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 67
387 Žofie Kalinová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 67
387 Helena Čáslavská ZŠ MLÁDÍ - 3.A 67
387 Markéta Mašátová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 67
387 Tereza Lohnerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 67
387 Zuzana Krumphanzlová ZŠ MLÁDÍ - 5.A 67
387 Adriana Matoušová ZŠ Mládí - 2. A 67
387 Veronika Červená FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 67
387 Karolína Šrajerová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 67
387 Zuzana Nevrklová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 67
387 Laura Heřmanová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 67
387 Tereza Kubešová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 67
387 Ellen Piralicová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 67
387 Aneta Eckhardtová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 67
387 Linda Janebová ZŠ MLÁDÍ - 3.A 67
387 Meli Rakušanová FZŠ FINGEROVA - 4.D 67
387 Adéla Birzula ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 67
415 Magdalena Poláková ZŠ Mládí - 2. A 68
415 Michaela Magurová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 68
415 Tereza Formánková FZŠ FINGEROVA - 2.C 68
415 Anastasiya Bigun FZŠ FINGEROVA - 3.D 68
415 Anna Kárová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 68
415 Bojana Boycheva ZŠ KLAUSOVA - 3.A 68
415 Eliška Matičková ZŠ KLAUSOVA - 3.A 68
415 Eliška Jedličková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 68
415 Majda Morarenco FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 68
415 Aneta Hájková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 68
415 Karina Kuchta FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 68
415 Linda Drozdová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 68
415 Terezie Fabiánová ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 68
415 Denisa Kozlová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 68
415 Barbora Rezeková ZŠ MLÁDÍ - 2.B 68
415 Sara Marki FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 68
415 Viktorie Ema Chaloupková FZŠ FINGEROVA - 3.D 68
415 Sandra Kolomiyets FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 68
415 Ema Babičová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 68
415 Nicole Sruji FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 68
415 Sofie Seo Eun FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 68
415 Sofia Andreeva FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 68
415 Magdaléna Šulcová ZŠ MLÁDÍ - 3.A 68
415 Tereza Větroňová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 68
415 Sára Petrášová ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 68
415 Tereza Rychtáříková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 68
441 Julie Nejedlá FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 69
441 Kristýna Procházková ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 69
441 Valeriia Kovtun FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 69
441 Viktorie Štádlerová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 69
441 Jelyzaveta Anokina FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 69
441 Aleksandra Tomczyk ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 69
441 Eva Zahradníková ZŠ KLAUSOVA - 3.A 69
441 Eva Davidová ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 69
441 Denisa Biroščáková ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 69
441 Magdaléna Frantová ZŠ MLÁDÍ - 2.C 69
441 Kristina Kramarenko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 69
441 Rozina Zvolánková ZŠ Mládí - 2. A 69
441 Naděžda Jevdokimova FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 69
454 Arya Valentina Starčevič FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 70
454 Barbora Veselá FZŠ JANSKÉHO - 4.A 70
454 Kristýna Janstová FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 70
454 Anna Bělohoubková FZŠ JANSKÉHO - 2.A 70
454 Eliška Stoklásková FZŠ FINGEROVA - 2.C 70
454 Roza Tomková FZŠ FINGEROVA - 2.C 70
454 Vendula Kobesová FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 70
454 Anna Víchová ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 70
454 Klára Neškerová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 70
454 Julie Smítková ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 70
454 Karolína Kostan FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 70
454 Zdenka Zvěřinová FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 70
466 Viktorie Peláková FZŠ JANSKÉHO - 4.A 71
466 Luiza Dudnyková FZŠ JANSKÉHO - 2.A 71
466 Alice Čermáková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 71
466 Matylda Hronková ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 71
466 Eva Frydryšková ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 71
466 Ema Padevětová ZŠ MLÁDÍ - 2.B 71
466 Nora Stefanova FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 71
466 Anna Hrabáková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 71
466 Isabel Husaříková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 71
475 Mariia Falková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 72
475 Eliška Berková FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 72
475 Anna Veselá FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 72
475 Linda Hojková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 72
475 Laura Hanzlíková FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 72
475 Adéla Bartošová ZŠ Mládí - 2. A 72


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Chlapci I. stupeň
Rank Name Club Tot
1 Nicolas Maciej Czakon FZŠ JANSKÉHO - 4.A 35
2 Daniel Markovski FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 39
3 Jakub Turček ZŠ MLÁDÍ - 5.A 40
4 Martin Šimša ZŠ MLÁDÍ - 5.A 44
5 Jan Dufek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 47
5 Josef Vít Misík FZŠ JANSKÉHO - 4.A 47
7 Vojtěch Čekal FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 48
7 Jakub Kalina FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 48
7 Vilém Turnwald FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 48
10 Matěj Maroš FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 5. C 49
10 Maksym Pavlyk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1. B 49
10 Ondřej Spišiak FZŠ Trávníčkova - 4. A 49
10 Phu Cuong Nguyen FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 49
10 Karel Schneiberg FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 49
15 Miloslav Havrlant FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 50
15 David Machač FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 50
15 Alex Pešek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1. B 50
15 Václav Haltuf ZŠ Mládí - 3.C 50
19 Tomáš Szitányi ZŠ Mládí - 3.C 51
19 Patrik Eliáš FZŠ FINGEROVA - 4.C 51
19 Matěj Novotný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 51
19 Petr Jedlička FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 51
19 Jakub Dolejší FZŠ Trávníčkova - 4. A 51
24 Sergiy Rusnak FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 52
24 Maxim Mykhaylo FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 52
24 Tomáš Beránek FZŠ Trávníčkova - 4. A 52
24 Jakub Říha FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 52
24 Ondřej Hůla FZŠ FINGEROVA - 4.C 52
24 David Kis FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 52
24 Dominik Pýcha ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 52
24 Lukáš Kopecký ZŠ MLÁDÍ - 5.A 52
24 Adam Podrabský FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 52
24 Jakub Vávra ZŠ MLÁDÍ - 3.B 52
24 Jan frejlach FZŠ JANSKÉHO - 4.A 52
24 Lukáš Jiránek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 52
36 Matyáš Příhoda ZŠ MLÁDÍ - 5.A 53
36 Christopher Lupták FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 53
36 David Elich ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 53
36 Viktor Sgariboldi ZŠ MLÁDÍ - 2.C 53
36 Jakub Šindela FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 53
36 Maty Saifríd FZŠ FINGEROVA - 4.D 53
36 David Nevšímal ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 53
36 Petr Sýkora ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 53
36 Jakub Chyle ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 53
45 Sebastián Procházka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 54
45 Daniel Pospíšil ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 54
45 Oleksandr Tokar FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 54
45 Jonáš Chráska FZŠ FINGEROVA - 4.D 54
45 Šimon Mikula FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 54
45 Adam Svoboda FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 54
45 Václav Borovec ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 54
45 Miloš Melichar FZŠ Trávníčkova - 4. A 54
45 Adam Čejka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 54
45 Jakub Pražák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 54
45 Daniil Holovatyy FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 54
45 Ondřej Čoček FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 54
45 Matyáš John FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 54
45 Samuel Armič ZŠ MLÁDÍ - 2.C 54
59 David Klausner ZŠ MLÁDÍ - 3.A 55
59 Vojta Hladík FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 55
59 Oliver Chobot ZŠ MLÁDÍ - 3.A 55
59 Sebastian Beneš ZŠ MLÁDÍ - 5.A 55
59 Jakub Šejba ZŠ Mohylová - 4.A 55
59 Jan Gekhman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 55
59 Andy Toperczer FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 55
59 Denis Shengof FZŠ FINGEROVA - 4.C 55
59 Michal Oplt FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 55
59 Jiří Mindl FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 55
59 Roman Valkiv FZŠ JANSKÉHO - 4.A 55
59 Slavoy Slavoev ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 55
59 Oskar Hulman ZŠ Mládí - 3.C 55
59 Petr Strnad FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 55
59 Oliver Bečvář FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 55
59 Edgar David FZŠ FINGEROVA - 4.C 55
59 Dominik Vodrážka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 55
59 Jan Valášek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 55
59 Gilbert Friedman FZŠ Trávníčkova - 4. A 55
59 Jan Boroň ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 55
59 Jakub Reguli ZŠ MLÁDÍ - 5.A 55
59 Lukáš Sommer ZŠ MLÁDÍ - 3.B 55
59 Lukáš Kutil FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 55
59 Kryštof Prokop ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 55
59 Marek Semrád ZŠ MLÁDÍ - 3.A 55
59 Jan Kubíček ZŠ MLÁDÍ - 3.A 55
59 Richard Bohdaň ZŠ Mládí - 3.C 55
86 Richard Gerda FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 56
86 Aleš Havránek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 56
86 Filip Herman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 56
86 Andrej Čislák FZŠ FINGEROVA - 4.D 56
86 Vilém Gregor ZŠ MLÁDÍ - 3.B 56
86 Lukáš Podrazil ZŠ MLÁDÍ - 3.A 56
86 Jakub Hanslík FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 56
86 Radim Drnec FZŠ Trávníčkova - 4. A 56
86 Petr Farabauer FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 56
86 Otík Enej FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 56
86 Artem Derkach ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 56
86 Filip Dřevínek FZŠ FINGEROVA - 2.C 56
86 Filip Pavlík ZŠ Mládí - 2. A 56
86 Jakub Zobal ZŠ MLÁDÍ - 5.A 56
86 Patrik Vodrážka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 56
101 Nikita Leontiev FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 57
101 Ondřej Geško ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 57
101 Bohumil Zahradník ZŠ MLÁDÍ - 3.A 57
101 Matěj Hamšík ZŠ KLAUSOVA - 3.A 57
101 Filip Hanzlík FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 57
101 Tomáš Hrstka ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 57
101 David Karpeles FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 57
101 Levente Mašek ZŠ KLAUSOVA - 3.A 57
101 David Jurenka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 57
101 Adam Dedek ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 57
101 Filip Macek FZŠ FINGEROVA - 3.D 57
101 Marek Horák FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 57
101 Hoang Nguyen FZŠ FINGEROVA - 4.D 57
101 Adam Čížek ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 57
101 Kryštof Bělák ZŠ Mládí - 2. A 57
101 Jan Slaboch ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 57
117 Adam Karpeles FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 58
117 Patrik Macoun FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 58
117 Jan Novotný ZŠ MLÁDÍ - 2.C 58
117 Daniel Haman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 58
117 Petr Kestřánek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 58
117 Maksym Bokoch FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 58
117 Jan Vajčner FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 58
117 Martin Alger FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 58
117 Richard Kopecký FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 58
117 Denis Hdychynskiy ZŠ KLAUSOVA - 3.A 58
117 Dominik Remač ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 58
117 Jiří Arnolt FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 58
117 Ondřej Dostál FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 58
117 Filip Brož FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 58
117 Jakub Svoboda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 58
117 Jindřich Vašina ZŠ MLÁDÍ - 2.C 58
117 Marek Choutka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 58
117 Batu Badmaev ZŠ KLAUSOVA - 3.A 58
117 Teodor Ioan Danciu ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 58
117 Bonifác Šír ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 58
117 Matouš Capko ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 58
117 Vít Pressler FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 58
117 David Hovlig ZŠ Mohylová - 4.A 58
117 Jindřich Nikel ZŠ KLAUSOVA - 3.A 58
117 Ondřej Štěpnička FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 58
117 Michal Dluhoš FZŠ FINGEROVA - 4.D 58
117 Jaroslav Foriška FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 58
117 Jakub Jeníček ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 58
117 David Kopáček ZŠ MLÁDÍ - 3.A 58
117 Jannik Vašák ZŠ MLÁDÍ - 2.B 58
147 Nhat Minh Lai FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 59
147 Dominik Špák FZŠ FINGEROVA - 3.D 59
147 Kryštof Jeníček ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 59
147 Matyáš Hamerník ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 59
147 Martin Smolka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 59
147 Filip Alexandr Christov ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 59
147 Adam Hrouda FZŠ FINGEROVA - 3.D 59
147 Adam Balíček ZŠ Mládí - 3.C 59
147 Václav Dominik Štraser ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 59
147 Filip Tesař FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 59
147 Vladimir Nahornyj ZŠ Mládí - 3.C 59
147 Alex Hrubý ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 59
147 Mikuláš Dolejš FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 59
147 Vojta Mach FZŠ FINGEROVA - 4.D 59
147 Josef Machala ZŠ Mládí - 3.C 59
147 Hamza Wehbe FZŠ FINGEROVA - 4.C 59
147 Jaroslav Tykal FZŠ FINGEROVA - 4.C 59
147 Stanislav Kalinin FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 59
147 Filip Modrý FZŠ JANSKÉHO - 4.A 59
147 Adam Mabrouk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 59
147 Alexandr Sidorov ZŠ Mládí - 2. A 59
147 Štefan Ivor FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 59
147 Denis Jón ZŠ KLAUSOVA - 3.A 59
147 Štěpán Baumruk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 59
147 Dominik Ivan FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 59
147 Nikolas Lagrün FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 59
147 Dimitri Shartava FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 59
147 Matěj Kotrba ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 59
147 Václav Sivák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 59
147 Jan Belatka ZŠ MLÁDÍ - 3.B 59
147 Václav Vařeka ZŠ MLÁDÍ - 3.B 59
147 Daniil Tinco FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 59
147 Tomáš Vytřísal FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 59
147 Jakub Lacyk FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 59
147 Matěj Pospíšil FZŠ FINGEROVA - 4.D 59
147 David Chalupský FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 59
147 Milan Vávra ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 59
147 Kamol Hudeybergenov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 59
147 Nikita Timohin FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 59
147 Filip Mařík FZŠ FINGEROVA - 2.C 59
187 Adam Burda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 60
187 Jiří Táborský FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 60
187 Tadeáš Brábník ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 60
187 Matyáš Havelka ZŠ MLÁDÍ - 2.C 60
187 Václav Rejzl FZŠ FINGEROVA - 3.D 60
187 Luka Marčic FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 60
187 Michal Lepšík FZŠ JANSKÉHO - 2.A 60
187 Matyáš Prajzler FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 60
187 Tomáš Blecha ZŠ KLAUSOVA - 3.A 60
187 Michal Turko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 60
187 Mikhail Vazhenin FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 60
187 Daniel Tomšíček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 60
187 Ondřej Horálek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 60
187 Aleš Antoň FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 60
187 Tomáš Zeman FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 60
187 Adam Horský FZŠ FINGEROVA - 4.D 60
187 Tomáš Petana ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 60
187 Matouš Peroutka ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 60
187 Tobiáš Pánek ZŠ Mládí - 3.C 60
187 Filip Hrdlička FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 60
187 Marek Vacko FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 60
187 Jan Šplíchal FZŠ FINGEROVA - 4.C 60
187 Patrik Švestka ZŠ MLÁDÍ - 3.A 60
187 Adam Jelínek ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 60
187 Šimon Macháček FZŠ FINGEROVA - 4.C 60
187 Ondřej Hnilička ZŠ MLÁDÍ - 5.A 60
187 Stepan Černichovskyj FZŠ JANSKÉHO - 4.A 60
187 Matyáš Janda FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 60
187 Tomáš Machata ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 60
187 Lukáš Dotřel FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 60
187 Salim Adrian Sruji FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 60
187 Marek Moravec FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D 60
187 Jan Trubl FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 60
187 Pavel Kubát FZŠ Brdičkova - 3.C 60
187 Petr Kučera FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 60
187 Rafael Tůma ZŠ Mohylová - 4.A 60
187 Adam Naxera FZŠ FINGEROVA - 2.C 60
187 Matěj Mermaut ZŠ Mládí - 3.C 60
187 Samuel Sabadin FZŠ Brdičkova - 3.C 60
187 Lukáš Neuberg FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 60
187 Samuel Hloušek ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 60
187 David Jedlička FZŠ FINGEROVA - 2.C 60
187 Vilém List FZŠ Brdičkova - 3.C 60
187 Jaroslav Hampl ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 60
187 Richard Bláha FZŠ FINGEROVA - 3.D 60
232 Filip Merhaut ZŠ MLÁDÍ - 3.B 61
232 Patrik Vinter FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 61
232 Daniil Ustinov ZŠ MLÁDÍ - 3.A 61
232 Hoyun Byun FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 61
232 Tomáš Kostka ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 61
232 Krisztián Mórocz FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 61
232 Michael Knob FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 61
232 Jan Kuchař FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 61
232 Ondřej Makovec FZŠ FINGEROVA - 4.C 61
232 Michael Růžička FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 61
232 Václav Vodrážka ZŠ MLÁDÍ - 3.B 61
232 Tadeáš Kunc ZŠ KLAUSOVA - 3.A 61
232 Martin Beneš ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 61
232 Pavel Abramyan FZŠ FINGEROVA - 3.D 61
232 Filip Melichar ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 61
232 Jakub Jirota ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 61
232 Tomáš Doležal FZŠ FINGEROVA - 2.C 61
232 Zdeněk Čermák FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 61
232 David Zbíral ZŠ MLÁDÍ - 2.C 61
232 Ivan Nakonečný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D 61
232 Nikita Runushkin FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 61
232 Michal Zika ZŠ MLÁDÍ - 2.C 61
232 Petr Josef Benda FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 61
232 David Hampl ZŠ Mládí - 2. A 61
256 Tomáš Fořt ZŠ MLÁDÍ - 3.B 62
256 Jáchym Míkovec ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 62
256 Patrik Podzemský ZŠ Mládí - 3.C 62
256 Jiří Remač ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 62
256 Filip Vacek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 62
256 Jakub Kotilínek ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 62
256 Filip Halák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 62
256 Vojtěch Pohl FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 62
256 Jan Macek ZŠ MLÁDÍ - 3.B 62
256 Mnata Kulhánek ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 62
256 Šimon Řezáč ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 62
256 Hugo Slimák FZŠ FINGEROVA - 4.C 62
256 Nicolas Wilitzer FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 62
256 Patrik Jindra FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 62
256 Kira Varga ZŠ Mládí - 2. A 62
256 Jakub Líška FZŠ FINGEROVA - 3.D 62
256 Vojtěch Sláma FZŠ Trávníčkova - 4. A 62
256 Vít Lokajíček ZŠ Mládí - 2. A 62
256 Lukáš Pantoflíček ZŠ MLÁDÍ - 3.B 62
256 Patrik Inneman FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 62
256 Jan Cihlář FZŠ Trávníčkova - 4. A 62
256 Evan Hartinger FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 62
256 Denis Nováček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C 62
256 Rodion Košečenko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 62
256 Jakub Svárovský FZŠ FINGEROVA - 4.D 62
256 Tomáš Novotný ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 62
256 David Záveský FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 62
283 Matěj Weis FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 63
283 Robin Thagi FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 63
283 Jan Kalbáč FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 63
283 Martin Strnad FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 63
283 Aleksandar Anatasov FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 63
283 Adam Peteráč ZŠ Mládí - 2. A 63
283 Sebastian Schürrer FZŠ JÁNSKÉHO - 2.A 63
283 David Šedivý FZŠ FINGEROVA - 4.D 63
283 Anh Bui Duc FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 63
283 Ondřej Roszkowski FZŠ FINGEROVA - 2.C 63
283 Damián Bonuš ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 63
283 Marek Fiedler FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 63
283 Leon Samuel Kučera ZŠ KLAUSOVA - 3.A 63
283 Jakub Šťovíček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 63
283 Jan Burda FZŠ FINGEROVA - 2.C 63
283 Tomáš Jandák FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 63
283 Tomáš Tinkl ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 63
283 Alexandr Fedoryčak FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 63
283 Daniel kala ZŠ MLÁDÍ - 2.B 63
283 Obadah Chihada FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 63
283 Prokop Štěch FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 63
283 Phon Trung Duc FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 63
283 Adam Hassanein FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 63
283 Peter Topercezer FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 63
283 Matěj Rosenbaum ZŠ Mládí - 2. A 63
283 Jakub Jan Růžička ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 63
283 Alex Jeňo FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D 63
283 Marek Šimčík ZŠ MLÁDÍ - 2.B 63
283 Damir Duvnjak FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 63
283 Štěpán Hroněk FZŠ FINGEROVA - 4.D 63
283 Matěj Kropáček FZŠ FINGEROVA - 3.D 63
283 Luka Kurel FZŠ FINGEROVA - 4.C 63
283 Oliver Gajdoš FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 63
283 Pavel Ramík FZŠ JANSKÉHO - 4.A 63
283 Otto Kuchárik ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 63
283 Vítek Veselý FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 63
283 Martin Slaboch ZŠ Mohylová - 4.A 63
283 Jaroslav Vrána FZŠ Brdičkova - 3.C 63
283 Tomáš Lisý FZŠ Brdičkova - 3.C 63
283 Matěj Staněk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 63
283 Martin Sobotka ZŠ MLÁDÍ - 3.B 63
283 Michal Telvák FZŠ JANSKÉHO - 4.A 63
283 Viktor Konečný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 63
283 Maxim Gutveis FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 63
283 Adam Macourek ZŠ MLÁDÍ - 5.A 63
283 Jakub Vedral ZŠ Mládí - 2. A 63
329 Dmitrij Perteckyj FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 64
329 Bruno Armič-Sponza ZŠ MLÁDÍ - 5.A 64
329 Josef Wilitzer FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 64
329 Vojtěch Románek ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 64
329 David Cmunt FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 64
329 Jakub Pastuszek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 64
329 Thomas Ploch ZŠ Mohylová - 4.A 64
329 Daniel Mucha FZŠ JANSKÉHO - 4.A 64
329 Ilja Timohin FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 64
329 Jan Veselý FZŠ FINGEROVA - 2.C 64
329 Adam Kříž FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 64
329 Kryštof Boldiš ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 64
329 Jan Pavlíček FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 64
329 Giang Trinh Viet FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 64
329 Šimon Černý FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 64
329 Tomáš Kočovský ZŠ Mohylová - 4.A 64
329 Marek Štochl FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 64
329 Jakub Najmon ZŠ MLÁDÍ - 2.C 64
329 Martin Šneberger FZŠ FINGEROVA - 2.C 64
329 Matěj Černík FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
329 Ondřej Kozák FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 64
329 Jan Tichon ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 64
329 Lukáš Jech FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1. B 64
329 David Antonín FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 64
329 Oleksly Tokar FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
329 Tomáš Hakala ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 64
329 Roman Holovčuk FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 64
329 Jan Pospíšil FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 64
329 Filip Tomáš FZŠ FINGEROVA - 4.D 64
329 Mathias Kural ZŠ KLAUSOVA - 3.A 64
329 Denis Maxmilian Bilka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 64
329 Denis Hlaváček FZŠ FINGEROVA - 4.D 64
329 Gabriel Chod ZŠ MLÁDÍ - 5.A 64
329 Alan Brandt FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 64
329 Ivan Tyvodar FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 64
329 Jan Teska FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 64
329 Adrian Šura FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 64
366 Maksym Maruškevyč FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 65
366 Patrik Musil FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 65
366 Lukáš Hudeček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 65
366 Vlastimil Čelustka ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 65
366 Adam Koteljuk ZŠ MLÁDÍ - 2.B 65
366 Kadyr Omrov FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B 65
366 Zack O´callaghan ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 65
366 Radek Novotný FZŠ FINGEROVA - 4.C 65
366 Matěj Koníř FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
366 Jan Kopic FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 65
366 David Ferenc ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 65
366 Michael Banik FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 65
366 Jan Dědourek FZŠ FINGEROVA - 3.D 65
366 Jan Černecký FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 65
366 Filip Němeček ZŠ MLÁDÍ - 2.B 65
366 Jakub Roszkowski FZŠ FINGEROVA - 2.C 65
366 Alex O´Callaghan ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 65
366 Michal Kubát FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B 65
366 Daniel Soukup ZŠ MLÁDÍ - 2.B 65
366 Ondřej Váško FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
366 Kosťa Telenk FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 65
366 Jasmin Carmel ZŠ MLÁDÍ - 5.A 65
366 Laurentiu Strimbanu FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 65
366 Michal Pour FZŠ JANSKÉHO - 2.A 65
366 Michal Hrubý ZŠ MLÁDÍ - 2.B 65
366 Pavel Novotný ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 65
366 Jakub Pohl FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A 65
366 Marek Fleischhans ZŠ Mohylová - 4.A 65
366 Matěj Soška ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 65
366 Ladislav Malý FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 65
366 Šimon Štěpánek ZŠ Mohylová - 4.A 65
397 Alan Růžička ZŠ Mohylová - 4.A 66
397 Jan Jelínek ZŠ Mohylová - 4.A 66
397 Patrik Stejskal FZŠ Brdičkova - 3.C 66
397 Matěj Mauer FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 66
397 Jáchym Soška ZŠ Mohylová - 4.A 66
397 Filip Jiřík ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 66
397 Jan Harašín FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 66
397 David Pop FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 66
397 Erik Novák FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A 66
397 Šimon Nejedlý ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 66
397 Jan Světlík ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 66
397 Jan Čermák ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 66
397 Ondřej Kulhánek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 66
397 David Holada ZŠ MLÁDÍ - 2.B 66
397 Jindřich Kočí ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 66
397 George Getsadze FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 66
397 Dominik Dynda ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 66
397 Daniel Koblic ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 66
397 Dominik Modrovský ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 66
397 Erik Musil FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B 66
397 Alex Müller FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 66
397 Šimon Voleský FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 66
397 Josef Žížala ZŠ KLAUSOVA - 3.A 66
397 Michal Kuročka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 66
397 Kryštof Uher FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 66
397 Vojtěch Kameník FZŠ Trávníčkova - 4. A 66
397 Abiden Zail Ul FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 66
397 Adam Dluhoš FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 66
397 Dmytro Kolosovych FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 66
397 Lukas Puff FZŠ JANSKÉHO - 2.A 66
397 Vojtěch Nevšímal ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 66
397 Miroslav Rozprávka FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 66
397 Sam Kubáč ZŠ Mládí - 3.C 66
397 Michal Fialek FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 66
397 Wei Dong Chuang FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 66
432 Jan Foldyna FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 67
432 Adam Hrejsa FZŠ Brdičkova - 3.C 67
432 Vít Václav FZŠ Brdičkova - 3.C 67
432 Viktor Šupita ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B 67
432 Timotej Bilý FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B 67
432 Jáchym Pavlík ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 67
432 David Petřík FZŠ FINGEROVA - 3.D 67
432 Lukáš Malát FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 67
432 Martin Shu FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B 67
432 Samuel Klán FZŠ BRDIČKOVA - 5.D 67
432 Vít Anderle ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 67
432 Patrik Martin Světlík FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 67
432 Garik Míkovec ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 67
432 David Kremlík ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 67
432 Damian Sklář ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 67
432 Kryštof Bošina ZŠ MLÁDÍ - 3.B 67
432 Alexander Korolev ZŠ MLÁDÍ - 3.B 67
432 Filip Kubát FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 67
432 Daniel Švec FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 67
432 Jakub Souček FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 67
432 Lukáš Kubík FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 67
432 Nikita Kuranian FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 67
432 Daniel Pavlov FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 67
432 Younes Alazani FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 67
432 Arian Islami ZŠ MLÁDÍ - 2.B 67
432 Lukáš Vejvoda FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 67
432 David Vokoun FZŠ BRDIČKOVA - 2.C 67
432 Mitsuki Voráček FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 67
432 David Vertebnyj FZŠ JANSKÉHO - 4.A 67
432 Adam Shten FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 67
432 Patrik Červený FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 67
463 Jakub Vlasák ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A 68
463 Šimon Kuranian FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 68
463 Jaroslav Stočes FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 68
463 Šimon Šlemr FZŠ FINGEROVA - 2.C 68
463 David Vavruška FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B 68
463 Patrik Prokeš ZŠ Mohylová - 4.A 68
463 Ngo Phan Tranh FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D 68
463 Slávek Slíva FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B 68
463 Deyan Strashimirov FZŠ Trávníčkova - 4. A 68
463 Samuel Alex Brodec ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 68
463 Matyáš Válka ZŠ MLÁDÍ - 3.A 68
463 Patrick Vacatello FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 68
463 Jakub Dvořák ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 68
463 Filip Hartman ZŠ MLÁDÍ - 2.C 68
463 Daniel Sava FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C 68
463 Kevin Havránek FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 68
463 Jan Korbel ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A 68
480 Quido Marocz FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 69
480 Filip Pernička FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 69
480 Kryštof Chvojka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C 69
480 Robert Demeter FZŠ JANSKÉHO - 2.A 69
480 Filip Ryšávka FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 69
480 André Sherekeli FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A 69
480 František Spejchal ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A 69
480 Ruslan Kovalevič FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A 69
480 Václav Martínek ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 69
480 Martin Hakala ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A 69
480 Tomáš Tomšíček ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 69
491 Jakub Ovesný FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D 70
491 Nikolas Bandy FZŠ JANSKÉHO - 4.A 70
491 Tobiáš Laňka FZŠ JANSKÉHO - 2.A 70
491 Timur Loskov ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B 70
491 Dominik Chval FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 70
491 Antonín Lukeš FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A 70
491 Zhou Chen Zi FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 70
498 Jan Matěj Jindra FZŠ FINGEROVA - 3.D 71
498 Vít Slíva FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 71
498 Lev Tkačenko FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 71
498 Matěj Stachník FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C 71
498 Tomáš Vurma FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 71
498 Richard Pospíšil FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C 71
498 Liviu Rusu FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A 71
498 Michal Dittrich FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D 71
498 Ondřej Červený FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A 71
498 Lukáš Slabej FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C 71
508 Daniel Šafařík ZŠ KLAUSOVA - 3.A 72
508 Arzeny Shavgaleev FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 72
508 Milan Kunc FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C 72
508 Jan Kučera ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B 72


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Týmy chlapci I. stupeň
Rank Team Total Avg
1FZŠ JANSKÉHO - 4.A13444,7
2ZŠ MLÁDÍ - 5.A13645,3
3FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A14749,0
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B15250,7
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4. A15250,7
6FZŠ MEZI ŠKOLAMI- 1.B15351,0
7ZŠ Mládí - 3.C15652,0
8FZŠ BRDIČKOVA - 5.D15752,3
9FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C15852,7
9FZŠ FINGEROVA - 4.C15852,7
11FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C16053,3
12ZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B16153,7
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A16254,0
14ZŠ MLÁDÍ - 3.B16354,3
14FZŠ FINGEROVA - 4.D16354,3
16ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A16454,7
16FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B16454,7
18ZŠ MLÁDÍ - 3.A16555,0
18ZŠ MLÁDÍ - 2.C16555,0
18FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D16555,0
18ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B16555,0
22ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B16655,3
22ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A16655,3
22ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A16655,3
22FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B16655,3
26FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B16755,7
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A16755,7
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C16856,0
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C16856,0
28FZŠ BRDIČKOVA - 2.C16856,0
31FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B17257,3
31FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B17257,3
31ZŠ KLAUSOVA - 3.A17257,3
31ZŠ Mládí - 2. A17257,3
35ZŠ MOHYLOVÁ - 4.A17357,7
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D17357,7
37FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.A17458,0
38FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C17558,3
38FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D17558,3
38FZŠ FINGEROVA - 3.D17558,3
38FZŠ FINGEROVA - 2.C17558,3
38FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A17558,3
43FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A17658,7
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C17759,0
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A17759,0
46FZŠ BRDIČKOVA - 3.C18060,0
47FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.A18361,0
48ZŠ MLÁDÍ - 2.B18461,3
48FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.D18461,3
50FZŠ JANSKÉHO - 2.A18862,7
51FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C19063,3


 
1FZŠ JANSKÉHO - 4.AR1 Avg
 Daniel Mucha64
 David Vertebnyj67
 Filip Modrý59
 Jan frejlach52
 Josef Vít Misík47
 Michal Telvák63
 Nicolas Maciej Czakon35
 Nikolas Bandy70
 Pavel Ramík63
 Roman Valkiv55
 Stepan Černichovskyj60
 134 44,7
 
2ZŠ MLÁDÍ - 5.AR1 Avg
 Adam Macourek63
 Bruno Armič-Sponza64
 Gabriel Chod64
 Jakub Reguli55
 Jakub Turček40
 Jakub Zobal56
 Jasmin Carmel65
 Lukáš Kopecký52
 Martin Šimša44
 Matyáš Příhoda53
 Ondřej Hnilička60
 Sebastian Beneš55
 136 45,3
 
3FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.AR1 Avg
 Adam Čejka54
 Adam Shten67
 Daniel Markovski39
 Daniil Holovatyy54
 Daniil Tinco59
 Filip Ryšávka69
 Giang Trinh Viet64
 Jakub Pastuszek64
 Kryštof Uher66
 Liviu Rusu71
 Michael Banik65
 Mikhail Vazhenin60
 Wei Dong Chuang66
 147 49,0
 
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.BR1 Avg
 Adam Podrabský52
 David Machač50
 Jakub Šindela53
 Luka Marčic60
 Matěj Černík64
 Michael Knob61
 Michal Kubát65
 Miloslav Havrlant50
 Oleksly Tokar64
 Patrik Macoun58
 Patrik Vodrážka56
 Peter Topercezer63
 Roman Holovčuk64
 152 50,7
 
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4. AR1 Avg
 Deyan Strashimirov68
 Gilbert Friedman55
 Jakub Dolejší51
 Jan Cihlář62
 Miloš Melichar54
 Ondřej Spišiak49
 Radim Drnec56
 Tomáš Beránek52
 Vojtěch Sláma62
 Vojtěch Kameník66
 152 50,7
 
6FZŠ MEZI ŠKOLAMI- 1.BR1 Avg
 Alex Pešek50
 Lukáš Jech64
 Maksym Pavlyk49
 Abiden Zail Ul66
 David Chalupský59
 David Karpeles57
 David Vavruška68
 Ilja Timohin64
 Jaroslav Stočes68
 Lukáš Kubík67
 Nikita Timohin59
 Ondřej Čoček54
 Patrik Červený67
 Šimon Kuranian68
 153 51,0
 
7ZŠ Mládí - 3.CR1 Avg
 Adam Balíček59
 Josef Machala59
 Matěj Mermaut60
 Oskar Hulman55
 Patrik Podzemský62
 Richard Bohdaň55
 Sam Kubáč66
 Tobiáš Pánek60
 Tomáš Szitányi51
 Václav Haltuf50
 Vladimir Nahornyj59
 156 52,0
 
8FZŠ BRDIČKOVA - 5.DR1 Avg
 Jakub Hanslík56
 Jiří Mindl55
 Lukáš Kutil55
 Marek Štochl64
 Matyáš Janda60
 Michael Růžička61
 Nikita Runushkin61
 Ondřej Štěpnička58
 Patrik Inneman62
 Samuel Klán67
 Šimon Mikula54
 Vojtěch Čekal48
 157 52,3
 
9FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.CR1 Avg
 Tomáš Jandák63
 Sergiy Rusnak52
 Petr Strnad55
 Oleksandr Tokar54
 Lukáš Slabej71
 Maxim Mykhaylo52
 George Getsadze66
 Filip Pernička69
 Filip Hrdlička60
 Denis Maxmilian Bilka64
 Filip Hanzlík57
 Aleš Havránek56
 Aleš Antoň60
 Aleksandar Anatasov63
 158 52,7
 
9FZŠ FINGEROVA - 4.CR1 Avg
 Denis Shengof55
 Edgar David55
 Hamza Wehbe59
 Hugo Slimák62
 Jan Šplíchal60
 Jaroslav Tykal59
 Luka Kurel63
 Ondřej Hůla52
 Ondřej Makovec61
 Patrik Eliáš51
 Radek Novotný65
 Šimon Macháček60
 158 52,7
 
11FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.CR1 Avg
 Vilém Turnwald48
 Patrik Jindra62
 Mikuláš Dolejš59
 Lukáš Neuberg60
 Krisztián Mórocz61
 Jaroslav Foriška58
 Filip Tesař59
 Denis Nováček62
 David Jurenka57
 Andy Toperczer55
 160 53,3
 
12ZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.BR1 Avg
 Adam Karpeles58
 David Pop66
 Evan Hartinger62
 Karel Schneiberg49
 Marek Horák57
 Martin Smolka59
 Phon Trung Duc63
 Timotej Bilý67
 Vojta Hladík55
 161 53,7
 
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.AR1 Avg
 Ruslan Kovalevič69
 Daniel Tomšíček60
 Dominik Vodrážka55
 Alexandr Fedoryčak63
 Alan Brandt64
 Filip Herman56
 Ivan Tyvodar64
 Jakub Říha52
 Jakub Šťovíček63
 Jan Kopic65
 Jan Pospíšil64
 Jan Valášek55
 Ondřej Horálek60
 162 54,0
 
14ZŠ MLÁDÍ - 3.BR1 Avg
 Alexander Korolev67
 Filip Merhaut61
 Jakub Vávra52
 Jan Belatka59
 Jan Macek62
 Kryštof Bošina67
 Lukáš Pantoflíček62
 Lukáš Sommer55
 Martin Sobotka63
 Tomáš Fořt62
 Václav Vařeka59
 Václav Vodrážka61
 Vilém Gregor56
 163 54,3
 
14FZŠ FINGEROVA - 4.DR1 Avg
 Adam Horský60
 Andrej Čislák56
 David Šedivý63
 Denis Hlaváček64
 Filip Tomáš64
 Hoang Nguyen57
 Jakub Svárovský62
 Jonáš Chráska54
 Matěj Pospíšil59
 Maty Saifríd53
 Michal Dluhoš58
 Štěpán Hroněk63
 Vojta Mach59
 163 54,3
 
16ZŠ MOHYLOVÁ - 2.AR1 Avg
 Damián Bonuš63
 Daniel Pospíšil54
 David Elich53
 Jakub Jirota61
 Jakub Kotilínek62
 Jan Korbel68
 Matěj Soška65
 Ondřej Geško57
 Tomáš Hrstka57
 Václav Dominik Štraser59
 Vojtěch Nevšímal66
 Vojtěch Románek64
 164 54,7
 
16FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.BR1 Avg
 Petr Jedlička51
 Adam Svoboda54
 Kadyr Omrov65
 Kamol Hudeybergenov59
 164 54,7
 
18ZŠ MLÁDÍ - 3.AR1 Avg
 Bohumil Zahradník57
 Daniil Ustinov61
 David Klausner55
 David Kopáček58
 Jan Kubíček55
 Lukáš Podrazil56
 Marek Semrád55
 Matyáš Válka68
 Oliver Chobot55
 Patrik Švestka60
 165 55,0
 
18ZŠ MLÁDÍ - 2.CR1 Avg
 David Zbíral61
 Filip Hartman68
 Jakub Najmon64
 Jan Novotný58
 Jindřich Vašina58
 Matyáš Havelka60
 Michal Zika61
 Samuel Armič54
 Viktor Sgariboldi53
 165 55,0
 
18FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.DR1 Avg
 Adam Mabrouk59
 David Antonín64
 Kosťa Telenk65
 Ngo Phan Tranh68
 Nikita Leontiev57
 Phu Cuong Nguyen49
 165 55,0
 
18ZŠ MOHYLOVÁ - 5.BR1 Avg
 Viktor Šupita67
 Tomáš Hakala64
 Adam Dedek57
 Adam Jelínek60
 David Nevšímal53
 Jáchym Míkovec62
 Jakub Jeníček58
 Jan Boroň55
 Jan Tichon64
 Jiří Remač62
 Kryštof Jeníček59
 Matyáš Hamerník59
 165 55,0
 
22ZŠ MOHYLOVÁ - 2.BR1 Avg
 Alex Hrubý59
 Bonifác Šír58
 Daniel Koblic66
 Dominik Modrovský66
 Jáchym Pavlík67
 Jan Kučera72
 Kryštof Boldiš64
 Kryštof Prokop55
 Mnata Kulhánek62
 Otto Kuchárik63
 Petr Sýkora53
 Samuel Hloušek60
 Teodor Ioan Danciu58
 Tomáš Machata60
 166 55,3
 
22ZŠ MOHYLOVÁ - 1.AR1 Avg
 David Kremlík67
 Dominik Dynda66
 Garik Míkovec67
 Jakub Dvořák68
 Jakub Chyle53
 Jindřich Kočí66
 Martin Beneš61
 Martin Hakala69
 Matěj Kotrba59
 Matouš Peroutka60
 Tadeáš Brábník60
 Tomáš Tinkl63
 Václav Borovec54
 Václav Martínek69
 166 55,3
 
22ZŠ MOHYLOVÁ - 3.AR1 Avg
 Adam Čížek57
 Dominik Pýcha52
 Dominik Remač58
 Jakub Vlasák68
 Jan Slaboch57
 Jaroslav Hampl60
 Milan Vávra59
 Šimon Řezáč62
 166 55,3
 
22FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.BR1 Avg
 Adam Dluhoš66
 Filip Brož58
 Jakub Svoboda58
 Lukáš Jiránek52
 Oliver Gajdoš63
 Petr Farabauer56
 Petr Josef Benda61
 Salim Adrian Sruji 60
 Slávek Slíva68
 Stanislav Kalinin59
 Štefan Ivor59
 Vít Pressler58
 Vítek Veselý63
 166 55,3
 
26FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.BR1 Avg
 Dmitrij Perteckyj64
 Erik Musil66
 Christopher Lupták53
 Matěj Staněk63
 Maxim Gutveis63
 Otík Enej56
 Richard Kopecký58
 Viktor Konečný63
 167 55,7
 
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.AR1 Avg
 Adam Burda60
 Adam Kříž64
 Daniel Pavlov67
 Jan Kalbáč63
 Jiří Arnolt58
 Nhat Minh Lai59
 Nikolas Lagrün59
 Oliver Bečvář55
 Ondřej Červený71
 Sebastián Procházka54
 167 55,7
 
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.CR1 Avg
 Jakub Souček67
 Kevin Havránek68
 Kryštof Chvojka69
 Marek Fiedler63
 Matěj Mauer66
 Matěj Weis63
 Richard Gerda56
 Matěj Maroš49
 168 56,0
 
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.CR1 Avg
 David Kis52
 Jan Harašín66
 Lev Tkačenko71
 Marek Choutka58
 Matěj Stachník71
 Ondřej Dostál58
 Vojtěch Pohl62
 Zhou Chen Zi70
 168 56,0
 
28FZŠ BRDIČKOVA - 2.CR1 Avg
 Anh Bui Duc63
 David Vokoun67
 Jakub Kalina48
 Jakub Lacyk59
 Jan Pavlíček64
 Lukáš Vejvoda67
 Prokop Štěch63
 Zdeněk Čermák61
 168 56,0
 
31FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.BR1 Avg
 David Cmunt64
 Dimitri Shartava59
 Dominik Ivan59
 Jakub Pražák54
 Jan Trubl60
 Josef Wilitzer64
 Lukáš Dotřel60
 Lukáš Malát67
 Martin Shu67
 Václav Sivák59
 172 57,3
 
31FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.BR1 Avg
 Artem Derkach56
 Filip Melichar61
 Jan Čermák66
 Pavel Novotný65
 Samuel Alex Brodec68
 Slavoy Slavoev55
 Timur Loskov70
 Tomáš Novotný62
 Tomáš Tomšíček69
 Vít Anderle67
 Vlastimil Čelustka65
 Zack O´callaghan65
 172 57,3
 
31ZŠ KLAUSOVA - 3.AR1 Avg
 Batu Badmaev58
 Daniel Šafařík72
 Denis Hdychynskiy58
 Denis Jón59
 Jindřich Nikel58
 Josef Žížala66
 Leon Samuel Kučera63
 Levente Mašek57
 Matěj Hamšík57
 Mathias Kural64
 Tadeáš Kunc61
 Tomáš Blecha60
 172 57,3
 
31ZŠ Mládí - 2. AR1 Avg
 Jakub Vedral63
 Kryštof Bělák57
 Filip Pavlík56
 Adam Peteráč63
 David Hampl61
 Vít Lokajíček62
 Matěj Rosenbaum63
 Alexandr Sidorov59
 Kira Varga62
 172 57,3
 
35ZŠ MOHYLOVÁ - 4.AR1 Avg
 Alan Růžička66
 David Hovlig58
 Jáchym Soška66
 Jakub Šejba55
 Jan Jelínek66
 Marek Fleischhans65
 Martin Slaboch63
 Patrik Prokeš68
 Rafael Tůma60
 Šimon Štěpánek65
 Thomas Ploch64
 Tomáš Kočovský64
 173 57,7
 
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.DR1 Avg
 Adrian Šura64
 Hoyun Byun61
 Jan Teska64
 Maksym Maruškevyč65
 Matyáš John54
 Michal Dittrich71
 Michal Turko60
 Nikita Kuranian67
 Štěpán Baumruk59
 173 57,7
 
37FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.AR1 Avg
 Damir Duvnjak63
 Jakub Pohl65
 Petr Kučera60
 Tomáš Vytřísal59
 Michal Oplt55
 174 58,0
 
38FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.CR1 Avg
 Younes Alazani67
 Šimon Černý64
 Milan Kunc72
 Matyáš Prajzler60
 Dmytro Kolosovych66
 Matěj Novotný51
 Arzeny Shavgaleev72
 Daniel Švec67
 175 58,3
 
38FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.DR1 Avg
 Alex Müller66
 Filip Kubát67
 Jakub Ovesný70
 Jan Černecký65
 Jan Dufek47
 Michal Kuročka66
 Robin Thagi63
 175 58,3
 
38FZŠ FINGEROVA - 3.DR1 Avg
 Adam Hrouda59
 David Petřík67
 Dominik Špák59
 Filip Macek57
 Jakub Líška62
 Jan Dědourek65
 Jan Matěj Jindra71
 Matěj Kropáček63
 Pavel Abramyan61
 Richard Bláha60
 Václav Rejzl60
 175 58,3
 
38FZŠ FINGEROVA - 2.CR1 Avg
 Adam Naxera60
 David Jedlička60
 Filip Dřevínek56
 Filip Mařík59
 Jakub Roszkowski65
 Jan Burda63
 Jan Veselý64
 Martin Šneberger64
 Ondřej Roszkowski63
 Šimon Šlemr68
 Tomáš Doležal61
 175 58,3
 
38FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.AR1 Avg
 Tomáš Zeman60
 Quido Marocz69
 Patrick Vacatello68
 Nicolas Wilitzer62
 Miroslav Rozprávka66
 Michal Fialek66
 Marek Vacko60
 Jan Gekhman55
 Ladislav Malý65
 Filip Vacek62
 Antonín Lukeš70
 175 58,3
 
43FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.AR1 Avg
 André Sherekeli69
 Jan Vajčner58
 Jiří Táborský60
 Maksym Bokoch58
 Martin Strnad63
 Ondřej Kozák64
 Patrik Vinter61
 Rodion Košečenko62
 176 58,7
 
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.CR1 Avg
 Daniel Haman58
 Daniel Sava68
 Jan Kuchař61
 Matěj Koníř65
 Ondřej Kulhánek66
 Ondřej Váško65
 Patrik Martin Světlík67
 Petr Kestřánek58
 Laurentiu Strimbanu65
 177 59,0
 
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.AR1 Avg
 Alex O´Callaghan65
 Damian Sklář67
 David Ferenc65
 Filip Alexandr Christov59
 Filip Jiřík66
 František Spejchal69
 Jakub Jan Růžička63
 Jan Světlík66
 Matouš Capko58
 Šimon Nejedlý66
 Tomáš Kostka61
 Tomáš Petana60
 177 59,0
 
46FZŠ BRDIČKOVA - 3.CR1 Avg
 Adam Hrejsa67
 Jaroslav Vrána63
 Patrik Stejskal66
 Pavel Kubát60
 Samuel Sabadin60
 Tomáš Lisý63
 Vilém List60
 Vít Václav67
 180 60,0
 
47FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.AR1 Avg
 David Záveský62
 Erik Novák66
 Martin Alger58
 Obadah Chihada63
 Patrik Musil65
 183 61,0
 
48ZŠ MLÁDÍ - 2.BR1 Avg
 Adam Koteljuk65
 Arian Islami67
 Daniel kala63
 Daniel Soukup65
 David Holada66
 Filip Němeček65
 Jannik Vašák58
 Marek Šimčík63
 Michal Hrubý65
 184 61,3
 
48FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.DR1 Avg
 Marek Moravec60
 Ivan Nakonečný61
 Alex Jeňo63
 184 61,3
 
50FZŠ JANSKÉHO - 2.AR1 Avg
 Lukas Puff66
 Michal Lepšík60
 Michal Pour65
 Robert Demeter69
 Sebastian Schürrer63
 Tobiáš Laňka70
 188 62,7
 
51FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.CR1 Avg
 Adam Hassanein63
 Dominik Chval70
 Filip Halák62
 Jan Foldyna67
 Lukáš Hudeček65
 Mitsuki Voráček67
 Richard Pospíšil71
 Šimon Voleský66
 Tomáš Vurma71
 Vít Slíva71
 190 63,3


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Týmy chlapci II. stupeň
Rank Team Total Avg
1FZŠ JANSKÉHO - 9.A12140,3
2FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B12943,0
3FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B13143,7
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A13244,0
5ZŠ MLÁDÍ - 8.A13344,3
6FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A13444,7
7FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A13745,7
8FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A13946,3
9FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A14046,7
10ZŠ MLÁDÍ - 7.B14749,0
10ZŠ MLÁDÍ - 6.A14749,0
10ZŠ Mládí - 9.B14749,0
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B15150,3
14FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B15250,7
15FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A15351,0
16FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B15451,3
17ZŠ MLÁDÍ - 8.B15551,7
17FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B15551,7
19FZŠ BRDIČKOVA - 8.A15652,0
20ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A15852,7
20ZŠ MLÁDÍ - 6.B15852,7
22FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A15953,0
23FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C16053,3
24FZŠ BRDIČKOVA - 8.C16153,7
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B16254,0
25ZŠ MLÁDÍ - 7. A16254,0
27FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B16354,3
28ZŠ MLÁDÍ - 9.A16454,7


 
1FZŠ JANSKÉHO - 9.AR1 Avg
 David Benda46
 Dominika Lebicová50
 Jiří Jelínek56
 Josef Pettík61
 Lukáš Grobár43
 Martin Holý56
 Matyáš Glaesner59
 Michal Krejza45
 Tomáš Glaesner33
 Zdeněk Lébl57
 121 40,3
 
2FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.BR1 Avg
 Dominik Todorov47
 František Salač65
 Jaroslav Vilím41
 Martin Šejba59
 Matěj Vávra51
 Milan Hrdlička41
 Tomáš Suda51
 Viktor Šmíd55
 129 43,0
 
3FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.BR1 Avg
 Alexander Vedernikov49
 Daniel Beneš66
 David Kovács45
 Jakub Kraft63
 Martin Sedlář58
 Pavel Pánek37
 Petr Šipoš57
 Trung Le51
 131 43,7
 
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.AR1 Avg
 Daniel Brož62
 Daniel Salamon54
 Georgi Martirosyan55
 Jakub Bohata50
 Jakub Kessner54
 Josef Dvořák58
 Marek Pokorný50
 Michal Versluis55
 Petr Čihák56
 Petr Hrdlička39
 Stanislav Sharuda43
 132 44,0
 
5ZŠ MLÁDÍ - 8.AR1 Avg
 Adam Šejvl54
 Bajsangur Soltakhanov59
 David Smutný56
 Domenico Jiménez54
 Filip Bezstarosta59
 Jakub Škaroupka42
 Jan Matějů52
 Kryštof Slavík56
 Marek Homola47
 Matěj Houba59
 Štěpán Turček44
 133 44,3
 
6FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.AR1 Avg
 Savin Kyrylo57
 Alexandru Dascal57
 David Anděl52
 Dmytriy Ilkov52
 Dominik Novotný31
 Dominik Soukup51
 Duc Minh Nguyen58
 Filip Sachkarski59
 Martin Vasyl61
 Neven Marinkovič57
 Patrik Schmutzer59
 Roland Thaqi59
 Samuel Princ61
 Wen Jie Gong58
 134 44,7
 
7FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.AR1 Avg
 David Říha45
 Jakub Matějka45
 Jan Budinka54
 Jiří Nedbálek54
 Kryštof Marval62
 Lukáš Ploch50
 Patrik Puklický61
 Petr Smolek47
 137 45,7
 
8FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.AR1 Avg
 Edgard Kovbljuk49
 Filip Kovbljuk56
 Josef Knnoblau57
 Maksim Kovernikov49
 Šadi Asad41
 139 46,3
 
9FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.AR1 Avg
 Adam Matějovič57
 Cong Thien An Ngo59
 Dominik Chen67
 Filip Baránek58
 Ladislav Šolc42
 Minh Long Doan49
 Ondřej Hladík67
 Ondřej Pavelek56
 Tadeáš Oliva49
 Tomáš Trefný64
 140 46,7
 
10ZŠ MLÁDÍ - 7.BR1 Avg
 Dominik Novák54
 Filip Juránek57
 Jáchym Konečný60
 Jan Mráček50
 Marko Savic56
 Martin Mazáček51
 Šimon Machát46
 Tomáš Diego Drahovzal52
 147 49,0
 
10ZŠ MLÁDÍ - 6.AR1 Avg
 Alan Khairi57
 Filip Krucký61
 Filip Malášek62
 Jakub Černík55
 Jan Nerad71
 Matyáš Klinka Canales36
 Matyáš Borek60
 Mikuláš Kandravý56
 Samuel Kryzánek63
 Vojtěch Bošina59
 Vojtěch Braniš62
 147 49,0
 
10ZŠ Mládí - 9.BR1 Avg
 Daniel Jermář58
 David Pekař46
 Filip Tošnar54
 Jakub Kadečka56
 Jan Heran53
 Martin Kuklík48
 147 49,0
 
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.BR1 Avg
 David Komůrka61
 Jan Berka52
 Jan Rybák64
 Jiří Nesvačil53
 Michal Kuchta58
 Michal Redlich46
 Vojtěch Lisec54
 Zdeněk Jirák54
 151 50,3
 
14FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.BR1 Avg
 Aleksandr Kutsyna61
 Andrei Shchedrov57
 Chi Thanh Nguyen61
 Iulian Leunti59
 Ivan Zagorodnyj65
 Jan Bergel58
 Jan Marhoul62
 Jiří Telk60
 Konstantin Andreev54
 Kryštof Regent56
 Martin Futo51
 Matěj Dostál56
 Matěj Litera52
 Pavel Cybulko51
 Sheng Zhang50
 Stanislav Bejenari66
 Xiao Jie Gong58
 152 50,7
 
15FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.AR1 Avg
 Anton Volkov50
 Daniel Kobza50
 Deniz Erkan60
 Filip Dušek56
 Gabriel Balan55
 Jan Erle64
 Kristian Hodovanets59
 Leoš Gajdošík62
 Petr Antonín53
 Radomír Žák54
 Vitaliy Dubrovskyy53
 153 51,0
 
16FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.BR1 Avg
 Andrej Stejskal64
 David Adjal59
 David Kutheil58
 Davit Shartava54
 Jakub Petrák59
 Jakub Votruba56
 Jan Hudeček57
 Jiří Vedral50
 Lukáš Novotný53
 Matěj Prohaska59
 Ondřej Kessner56
 Sergei Grebenkov51
 Tomáš Cirkovský58
 Vasyl Grushynskyy65
 154 51,3
 
17ZŠ MLÁDÍ - 8.BR1 Avg
 Adam Mlázovský67
 Armin Kenický54
 Filip Charvát53
 Lukáš Macourek54
 Martin Černík51
 Martin Doubek51
 Samuel Jošt56
 Vojtěch Verner57
 Matěj Bradáč57
 155 51,7
 
17FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.BR1 Avg
 Vítězslav Růžička50
 Vanja Aleksić52
 Tobiáš Vodička56
 Roman Fůra54
 Than Le60
 Tomáš Hrubý63
 Roman Fedoryshyn61
 Mykola Skyrčuk64
 David Holub57
 Hristiano Vencislavov Todorov53
 Renzo Francisco Regent62
 155 51,7
 
19FZŠ BRDIČKOVA - 8.AR1 Avg
 Jan Poděbradský60
 Jan Valeš60
 Lukáš Čepela54
 Lukáš Janíček56
 Martin Žaloudek61
 Matěj Ďurina54
 Mykhaylo Badzo60
 Oskar Goliáš60
 Radomír Plaček48
 156 52,0
 
20ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.AR1 Avg
 Artem Nikolayev53
 David Čepjuk60
 David Nývlt61
 Jáchym Fridrich53
 Jakub Brejcha53
 Jakub Neuberg52
 Liubov Matveeva68
 Lukáš Hladík55
 Lukáš Pardubský64
 Matyáš Závora62
 Sámir Doleček59
 Tadeáš Šátek62
 Tomáš Buchla53
 158 52,7
 
20ZŠ MLÁDÍ - 6.BR1 Avg
 Andrej Stjepanovič52
 Filip Výborný62
 Kryštof Záhořík56
 Lukáš Hošek64
 Marco Jiménez61
 Martin Houska51
 Martin Hřebejk55
 Matyáš Oudrán58
 Vojtěch Novotný62
 158 52,7
 
22FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.AR1 Avg
 Artur Kvetsko51
 David Jarolímek57
 Filip Říha51
 Max Krejčí57
 Ondřej Koromház57
 Sebastian Tauchman61
 159 53,0
 
23FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.CR1 Avg
 Adam Stehno55
 Aleksandr Solodkin67
 Alexander Lovchikov56
 Andrii Manailo55
 Denis Kučera57
 Jaroslav Eček58
 Magomed Sajdajev59
 Michal Bubla50
 Nicolai Demeaniuc60
 Petr Georgi Drizi61
 Šimon Ritschel61
 160 53,3
 
24FZŠ BRDIČKOVA - 8.CR1 Avg
 Abdula Širvanov57
 Albert Štochl66
 Bohdan Bondarenko59
 David Konfršt59
 Florian Trávníček56
 Jonáš Žwak55
 Martin Koza53
 Michal Šerák56
 Ondřej Sladký62
 Pavel Paidar59
 Petr Kalinay56
 Samuel Grulich53
 Samuel Kahoun58
 161 53,7
 
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.BR1 Avg
 Alexandr Candaurov65
 Jásín Shaaban58
 Jin Seo60
 Kai Zhang65
 Long Hoang54
 Martin Moravec56
 Michael Bahenský56
 Petr Jeřicha62
 Quang Minh Nguyen61
 Šimon Jelínek52
 Tomáš Teska65
 Viet Anh Nguyen The57
 162 54,0
 
25ZŠ MLÁDÍ - 7. AR1 Avg
 David Etzl61
 Marek Mudra54
 Ondra Petrovka58
 Patrik Šiler61
 Pavel Jozif59
 Štěpán Bek50
 Jan Josef Horčík58
 162 54,0
 
27FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.BR1 Avg
 David Boubal60
 David Mach58
 Jiří Pyroutek56
 Matyáš Salamon61
 Nikita Kovalov65
 Olesya Tyvodar67
 Ondřej Zeman70
 Petr Hudeček56
 Richard Ohera61
 Samuel Banienuba53
 Tadeáš Žežulkaa59
 Tomáš Šimek54
 163 54,3
 
28ZŠ MLÁDÍ - 9.AR1 Avg
 Šimon Reizer61
 Michal Tuna64
 Matyáš Kandravý55
 Daniel Vychytil48
 164 54,7


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Týmy dívky I. stupeň
Rank Team Total Avg
1FZŠ FINGEROVA - 4.D15351,0
1FZŠ BRDIČKOVA - 2.C15351,0
3FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4. A15451,3
4ZŠ MLÁDÍ - 2.C15551,7
5ZŠ MLÁDÍ - 3.B15852,7
6ZŠ MLÁDÍ - 5.A15953,0
6FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.A15953,0
8FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.D16254,0
9FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.C16454,7
9ZŠ MLÁDÍ - 3.A16454,7
11FZŠ BRDIČKOVA - 5.D16555,0
12FZŠ BRDIČKOVA - 3.C16655,3
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.C16856,0
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.B16856,0
15ZŠ MOHYLOVÁ - 3.A16956,3
15FZŠ JANSKÉHO - 4.A16956,3
17FZŠ FINGEROVA - 4.C17157,0
17FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.B17157,0
17ZŠ MOHYLOVÁ - 5.B17157,0
20ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.A17257,3
21FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.B17357,7
21FZŠ JANSKÉHO - 2.A17357,7
23FZŠ FINGEROVA - 3.D17458,0
23ZŠ MOHYLOVÁ - 2.B17458,0
23FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.A17458,0
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.A17558,3
26ZŠ MOHYLOVÁ - 4.A17558,3
26ZŠ Mládí - 3. C17558,3
26FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.B17558,3
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.C17558,3
31ZŠ MLÁDÍ - 2.B17658,7
31FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.D17658,7
33ZŠ MOHYLOVÁ - 2.A17859,3
33FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.D17859,3
35ZŠ KLAUSOVA - 3.A18160,3
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.B18160,3
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.B18160,3
38ZŠ Mládí - 2. A18260,7
39FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.A18461,3
40FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.C18561,7
40FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.C18561,7
40FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.C18561,7
43FZŠ FINGEROVA - 2.C18662,0
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.B18862,7
45FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.C18963,0
45FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.B18963,0
47ZŠ MOHYLOVÁ - 1.A19163,7
48FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.A19464,7


 
1FZŠ FINGEROVA - 4.DR1 Avg
 Alžběta Blažková66
 Claudie Aldrovandi46
 Eva Ertlová66
 Johana Pišťáková55
 Kateřina Barvínková55
 Linda Škachová63
 Meli Rakušanová67
 Natálie Hotovcová64
 Viktorie Berounská52
 Viktorie Svobodová63
 153 51,0
 
1FZŠ BRDIČKOVA - 2.CR1 Avg
 Adéla Burianová64
 Alice Holčíková60
 Barbora Pellová64
 Berenika Juřicová65
 Ema Duchoňová54
 Ema Najmanová49
 Eva Lorencová58
 Hana Rážová63
 Karolína Mouchová60
 Klára Neškerová70
 Nikola Coubalová60
 Simona Svobodová64
 Soffia Semenenko64
 Veronika Blahová59
 Veronika Literáková50
 Zdenka Zvěřinová70
 153 51,0
 
3FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4. AR1 Avg
 Anna Valášková57
 Ema Bláhová53
 Hana Ojdanič62
 Juliána Chiara Beňáková61
 Kristina Čiháková50
 Laura Daničeková63
 Monika Bartková54
 Sára Pirnerová56
 Šarlota Dedková51
 154 51,3
 
4ZŠ MLÁDÍ - 2.CR1 Avg
 Adéla Schlagelová57
 Andrea Mihalíková58
 Anna Vlasáková66
 Eva Zavadilová60
 Isabela Hasík63
 Julie Brečanová47
 Julie Kleczatská64
 Magdaléna Frantová69
 Michaela Plchová51
 Nicole Leshchuk57
 Viktorie Dalíková59
 Viola Froňková63
 155 51,7
 
5ZŠ MLÁDÍ - 3.BR1 Avg
 Agáta Málková59
 Anna Kerimová59
 Annie Petrová58
 Kateřina Svěráková57
 Klára Housková64
 Marianna Vaňková55
 Michaela Jedličková67
 Nikola Stjepanovič46
 Petra Šikýřová65
 Veronika Kožená62
 Viktorie Tůmová67
 158 52,7
 
6ZŠ MLÁDÍ - 5.AR1 Avg
 Klára Mikulíková58
 Kristýna Benešová62
 Lejla Kenická60
 Lucie Brixová61
 Lucie Fröhlichová57
 Markéta Adamková55
 Renáta Křístková60
 Sarah Anna Nigrini55
 Simona Tošnarová49
 Tereza Kotrbová65
 Zuzana Krumphanzlová67
 159 53,0
 
6FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.AR1 Avg
 Angelina Vasjo60
 Barbora Kalbáčová64
 Julie Tremlová59
 Laura Sofie Lehončáková44
 Michaela Magurová68
 Naděžda Jevdokimova69
 Natália Viterová66
 Sofie Volková57
 Valerie Mardirossianová66
 Valeriia Matveeva58
 Yaroslava Kaurova63
 159 53,0
 
8FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.DR1 Avg
 Amálka Valentová58
 Ester Habartová60
 Kieu Anh Tranová62
 Kristýna Horáková62
 Mičidžrgal Mönchdzui59
 Michaela Gajdošová56
 Nela Hradcová56
 Sandra Teplanová52
 Vanesa Voleská54
 Veronika Ranšová64
 162 54,0
 
9FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.CR1 Avg
 Alena Příhodová58
 Eliška Ficbauerová65
 Emma Čermáková54
 Marie Choutková63
 Nikol Hanušová52
 Sandra Kolomiyets68
 164 54,7
 
9ZŠ MLÁDÍ - 3.AR1 Avg
 Anna Oudránová48
 Anna Šrámková63
 Claudia Carmel57
 Esther Aurora Nigrini64
 Helena Čáslavská67
 Linda Janebová67
 Magdaléna Šulcová68
 Markéta Antonie Potužníková59
 Marie Karolína Rudenková65
 Sophie Knapová65
 164 54,7
 
11FZŠ BRDIČKOVA - 5.DR1 Avg
 Karolína Grulichová49
 Karolína Mašková58
 Marie Vránová62
 Rozálie Černíková59
 Valentýna Pluhařová58
 Vanessa Anna Strouhová58
 Veronika Palánová60
 Zlata Dadonova63
 Zuzana Vorlová62
 165 55,0
 
12FZŠ BRDIČKOVA - 3.CR1 Avg
 Aleksandra Abrahamyan63
 Eva Jirková54
 Hana Filipová57
 Jana Brabcová61
 Julie Weinpoldová64
 Lucie Filová65
 Maja Klosová59
 Marie Kopřivová57
 Natálie Bernklau60
 Nicol Koucká63
 Petra Kvasnicová61
 Silvie Hálová66
 Tereza Koutníková65
 Zuzana Nosková55
 166 55,3
 
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.CR1 Avg
 Anna Marie Hudečková56
 Barbora Jindrová53
 Barbora Votavová62
 Diana Procházková62
 Kateřina Skývová59
 Klára Kessnerová61
 Kristýna Zenkerová61
 Natálie Urbanová62
 Sandra Urbanová61
 Tereza Oherová65
 Veronika Hrabáková61
 Zuzana Nevrklová67
 168 56,0
 
13FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 4.BR1 Avg
 Veronika Pelikánová63
 Stela Drozdová60
 Nikola Ševčíková66
 Nilofar Choudhary62
 Nela Turoňová64
 Lucie Kolorosová59
 Ema Červená62
 Anežka Reichrichová58
 Andrea Krajňáková51
 168 56,0
 
15ZŠ MOHYLOVÁ - 3.AR1 Avg
 Adéla Čermáková61
 Alžběta Přibylová63
 Aneta Vlasáková53
 Anna Magdalena Klementová62
 Anna Peterková63
 Barbora Jirková59
 Ema Linhartová65
 Kristýna Bártová57
 Kristýna Procházková69
 Natálie Frances Fabianková62
 Natálie Kubenová64
 Nikol Šmídová64
 Nikola Trávníčková63
 Šárka Trnková59
 169 56,3
 
15FZŠ JANSKÉHO - 4.AR1 Avg
 Alexandra Barošová53
 Alice Kučerová57
 Anita Marie Zachar63
 Barbora Veselá70
 Sára Malcová62
 Tereza Bartáková59
 Viktorie Peláková71
 169 56,3
 
17FZŠ FINGEROVA - 4.CR1 Avg
 Adéla Abrahámová65
 Agáta Červenková56
 Anna Marie Sodomková63
 Eliška Šedivá64
 Kateřina Krupová59
 Katia Vasquez61
 Nicol Budošová65
 Šarlota Hrušková58
 Zlata rothová57
 171 57,0
 
17FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.BR1 Avg
 Anastasiia Kovtun60
 Aneta Eckhardtová67
 Anna Pataši64
 Daniela Dlabačová56
 Julie Nejedlá69
 Karolín Budanová57
 Karolína Kovalová61
 Lucie Hermanová60
 Natálie Borůvková58
 Natálie Kasslová61
 Tereza Zbyňková58
 171 57,0
 
17ZŠ MOHYLOVÁ - 5.BR1 Avg
 Alžběta Dedouchová66
 Anastasie Taučelová66
 Eliška Kuchaříková57
 Eva Davidová69
 Hana Frydryšková65
 Isabella Cronin59
 Jana Mottlová63
 Lucie Tinklová66
 Natálie Matušková64
 Štěpánka Pokorná63
 Veronika Horáková61
 Veronika Sgariboldi55
 171 57,0
 
20ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.AR1 Avg
 Agáta Zachová62
 Aleksandra Tomczyk69
 Aneta Gregovská59
 Beatrice Brunzin59
 Eva Spurová58
 Kamila Poláková60
 Kristýna Svobodová61
 Linda Kocourková63
 Lucie Komůrková63
 Mariana Brožová62
 Marie Macáková65
 Michaela Černá59
 Nella Guntherová55
 Nella Peterková61
 Zuzana Kindlová62
 172 57,3
 
21FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 5.BR1 Avg
 Alexandra Lurje64
 Adéla Kavurová59
 Anastasiya Ulynets60
 Denisa Dočynecová67
 Eliška Trojáčková64
 Elizabet Kovalevičova66
 Kristýna Říhová65
 Linda Šátková57
 Marie Otrjachnina64
 Mariia Marchenko63
 Milana Polyanskova59
 Valeriia Kovtun69
 Veronika Hermanová57
 Viktorie Borkowská60
 Viktorie Štádlerová69
 173 57,7
 
21FZŠ JANSKÉHO - 2.AR1 Avg
 Alice Štěpničková60
 Anna Bělohoubková70
 Anna Sazimová65
 Eva Ramíková66
 Kamila Melnyk58
 Luiza Dudnyková71
 Ngoc Ky Duyen Nguyenová66
 Viktorie Valkiv66
 Viktorie Zachar55
 Zlata Ovčarenko64
 173 57,7
 
23FZŠ FINGEROVA - 3.DR1 Avg
 Amálie Baštová57
 Anastasiya Bigun68
 Anna Manková63
 Barbora Mafková61
 Cecilia Domgjoni58
 Isabella Šrajerová64
 Kristýna Trávníčková63
 Marie Hůlková60
 Markéta Ferklová63
 Simona Kreuzerová59
 Sofie Koublová65
 Štěpánka Sochorová65
 Viktorie Ema Chaloupková68
 174 58,0
 
23ZŠ MOHYLOVÁ - 2.BR1 Avg
 Viktorie Stoklasová62
 Johana Karasová66
 Jana Cihlářová57
 Apolena Chudá55
 Anna Víchová70
 Anna Štěpánková67
 Amálie Růžičková67
 Amálie Pokorná65
 174 58,0
 
23FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.AR1 Avg
 Anna Oupická55
 Jelyzaveta Anokina69
 Kristýna Hladíková65
 Markéta Oupická61
 Nikola Miňovská59
 Sara Marki68
 Tereza Rychtáříková68
 Veronika Lázoková61
 Yuliya Khrypta60
 174 58,0
 
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.AR1 Avg
 Aneta Pataši65
 Karolína Šoljakova58
 Kateřina Kalvínová60
 Klára Žáčková57
 Kristýna Seidlová62
 Natalie Chládková63
 Tereza Slaninová67
 Veronika Krásná60
 175 58,3
 
26ZŠ MOHYLOVÁ - 4.AR1 Avg
 Adriana Šormová64
 Anna Kozderová56
 Eliška Kreislová63
 Elizabeth Tomanová63
 Ema Valková62
 Lada Hofmannová58
 Mia Roženská65
 Nela Červenková66
 Rút Muchová61
 175 58,3
 
26ZŠ Mládí - 3. CR1 Avg
 Barbora Smutná64
 Magdaléna Vláčilová66
 Adéla Kazáková60
 Agáta Lachetová55
 Aneta Prosmanová61
 Anna Aksenovová60
 Denisa Hladěnová60
 Ema Skálová61
 Hana Prokešová64
 Lucie Culková60
 Sofie Anna Sojáková60
 175 58,3
 
26FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.BR1 Avg
 Amy Melisa Jeňová65
 Klaudie Procházková56
 Anastasiia Manailo64
 Angela Liová63
 Arya Valentina Starčevič70
 Barbora Velflová57
 Sofia Andreeva68
 Sofia Šulcová62
 Sofie Seo Eun68
 Zien Zhang65
 175 58,3
 
26FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 3.CR1 Avg
 Violetta Nikolayeva63
 Oleksandra Kytsiuk63
 Natálie Kulatá60
 Mikola Korchynskyj57
 Linda Davidová61
 Ema Soukupová64
 Emily Němcová58
 175 58,3
 
31ZŠ MLÁDÍ - 2.BR1 Avg
 Adéla Kadlecová60
 Aneta Dvornáková64
 Anna Kárová68
 Barbora Rezeková68
 Dominika Černá62
 Eliška Blašková62
 Eliška Tůnová60
 Ellen Piralicová67
 Ema Padevětová71
 Kristina Kalabisová64
 Laura Hildebrandt64
 Tereza Kubešová67
 Veronika Šimková56
 176 58,7
 
31FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.DR1 Avg
 Adéla Johnová58
 Adéla Kuklová64
 Adriana Procházková54
 Anna Taliánová65
 Elena Nikolova65
 Ema Babičová68
 Karolína Kostan70
 Sofie Josífková65
 176 58,7
 
33ZŠ MOHYLOVÁ - 2.AR1 Avg
 Alžběta Janů61
 Barbora Bezchlebová63
 Hedvika Vrabcová66
 Judita Štěpánková65
 Julie Čtveráková66
 Karolína Šrajerová67
 Kateřina Černá61
 Kristýna Kopálová62
 Kristýna Píchová66
 Mia Sattler62
 Sára Čojdžildžav64
 Tereza Kučerová60
 Viola Masopustová57
 178 59,3
 
33FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.DR1 Avg
 Barbora Pužmanová67
 Eliška Procházková67
 Kateřina Jeřábková66
 Kateřina Růžičková57
 Lucie Mošničková67
 Máša Hryciienko59
 Nasťa Salaujová62
 Vendula Kobesová70
 178 59,3
 
35ZŠ KLAUSOVA - 3.AR1 Avg
 Linda Duong57
 Karolína Zazvonilová63
 Eva Zahradníková69
 Eliška Matičková68
 Daniela Erdeli65
 Bojana Boycheva68
 Arina Braghis62
 Anna Majorová62
 181 60,3
 
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.BR1 Avg
 Amálka Raichlová64
 Aurela Musaj62
 Barbara Filipová60
 Eliška Černá60
 Eliška Jedličková68
 Charlotte Hůvarová65
 Kristina Kramarenko69
 Markéta Mašátová67
 Rozálie Berková61
 Terezie Filipová66
 Žofie Kalinová67
 181 60,3
 
35FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 3.BR1 Avg
 Ema Braunerová59
 Ema Veselá61
 Majda Morarenco68
 Martina Mottlová65
 Tereza Šuková61
 181 60,3
 
38ZŠ Mládí - 2. AR1 Avg
 Adéla Bartošová72
 Adriana Matoušová67
 Alexis Briscein65
 Anastasia Troyanenko61
 Anna Sidorová61
 Ema Adámková62
 Karolína Šebestová62
 Kristýna Harnochová63
 Lucie Janíková60
 Magdalena Poláková68
 Rozina Zvolánková69
 Tereza Kyndlová63
 182 60,7
 
39FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.AR1 Avg
 Amálie Bílková66
 Denisa Kozlová68
 Ema Speváková65
 Emma Permenova64
 Hedvika Zenkerová58
 Isabel Husaříková71
 Johana Petříčková62
 Tereza Lohnerová67
 184 61,3
 
40FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 2.CR1 Avg
 Viktorie Čmolíková65
 Aneta Hájková68
 Barbora Bodská62
 Laura Hanzlíková72
 Linda Drozdová68
 Lucie Bílová65
 Nela Drncová65
 Nela Lávičková62
 Tereza Sigmundová61
 185 61,7
 
40FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.CR1 Avg
 Anna Hrabáková71
 Anna Petana65
 Anna Veselá72
 Eliška Klímová66
 Jaroslava Spejchalová61
 Karol Sielka67
 Kristýna Janstová70
 Laura Heřmanová67
 Linda Hojková72
 Nela Jenšíková65
 Nicole Sruji68
 Sofie Heřmanová59
 Veronika Červená67
 185 61,7
 
40FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.CR1 Avg
 Alice Čermáková71
 Anna Špičáková58
 Karina Kuchta68
 Máša Shelest67
 Michaela Mottlová65
 Monika Kuzina62
 185 61,7
 
43FZŠ FINGEROVA - 2.CR1 Avg
 Tereza Formánková68
 Nikol Hodíková67
 Rebeka Stáncová66
 Roza Tomková70
 Anna Štilcová63
 Eliška Stoklásková70
 Karolína Viková59
 Kristina Kálalová65
 Marianna Maroušková64
 Miriam Hronová65
 Alžběta Bartošová65
 186 62,0
 
44FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 1.BR1 Avg
 Adéla Birzula67
 Kristýna Drastilová64
 Kristýna Stará60
 Preslava Semenova64
 Sára Petrášová68
 188 62,7
 
45FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 2.CR1 Avg
 Frederika Vartanyan65
 Leona Thagi62
 Mariia Falková72
 Olga Rosney66
 Sofie Ondrejčeková65
 Xin Zi Zhou62
 189 63,0
 
45FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 4.BR1 Avg
 Darja Dorofeeva66
 Kamila Prokůpková59
 Patricie Kvapilová64
 189 63,0
 
47ZŠ MOHYLOVÁ - 1.AR1 Avg
 Denisa Biroščáková69
 Ema Probstová66
 Eva Frydryšková71
 Julie Smítková70
 Karolína Kaucká64
 Matylda Hronková71
 Natalia Márová64
 Natálie Žižková65
 Simona Kubátová64
 Terezie Fabiánová68
 Viviana Drugda63
 191 63,7
 
48FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 1.AR1 Avg
 Alena Burianová65
 Eliška Berková72
 Erika Bayle61
 Nora Stefanova71
 Tereza Větroňová68
 194 64,7


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Týmy dívky II. stupeň
Rank Team Total Avg
1FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.B13645,3
2ZŠ MLÁDÍ - 9.A14247,3
3ZŠ MLÁDÍ - 7.B14448,0
4ZŠ Mládí - 9.B14648,7
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.A14648,7
4FZŠ JANSKÉHO - 9.A14648,7
7ZŠ MLÁDÍ - 8.B14849,3
8ZŠ MLÁDÍ - 8.A15150,3
8FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.A15150,3
10ZŠ MLÁDÍ - 6.A15551,7
11FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.A15652,0
11FZŠ BRDIČKOVA - 9.B15652,0
13FZŠ BRDIČKOVA - 9.C16053,3
13FZŠ BRDIČKOVA - 7.C16053,3
15FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.B16153,7
15FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.A16153,7
17FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.B16254,0
18FZŠ BRDIČKOVA - 7.B16354,3
18FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.B16354,3
20FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.A16454,7
21ZŠ MLÁDÍ - 7. A16755,7
21FZŠ BRDIČKOVA - 8.A16755,7
21FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.C16755,7
21FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.A16755,7
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.B16856,0
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.B16856,0
25FZŠ BRDIČKOVA - 8.C16856,0
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.B16956,3
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.A16956,3
30ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.A17257,3
30ZŠ MLÁDÍ - 6.B17257,3
32FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.B18260,7


 
1FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.BR1 Avg
 Adéla Vycudilíková55
 Anna Písaříková47
 Daria Anisimova68
 Dominika Hrušková65
 Ekaterina Grivennikova55
 Ilja Iljuščenko63
 Jessica Mlejnková42
 Kateřina Fišerová57
 Kristýna Říčková47
 Viktorija Kuzmyn63
 Viktoriya Kis56
 136 45,3
 
2ZŠ MLÁDÍ - 9.AR1 Avg
 Aneta Jedličková59
 Anna Hodíková48
 Karolína Šubová54
 Magdaléna Adlerová54
 Mária Mgdaléna Tunová56
 Patricia Manichová60
 Patricie Zálešáková57
 Tereza Jungwirthová45
 Věra Babická49
 Viktorie Eva Vydrová59
 142 47,3
 
3ZŠ MLÁDÍ - 7.BR1 Avg
 Barbora Eva Potužníková51
 Barbora Sommerová50
 Daniela Fedyna63
 Eliška Ransdorfová56
 Eliška Vincourová51
 Eva Linhartová52
 Julie Frantová49
 Kamila Vincourová45
 Karolína Rezeková53
 Kateřina Homolová52
 Kateřina Šotová62
 Martina Iva Šoltová50
 Nicole Landovská60
 Tereza Khairi57
 Žaneta Melenová58
 144 48,0
 
4ZŠ Mládí - 9.BR1 Avg
 Anna Králová52
 Anna Selnekovičová56
 Anna Marie Hrdličková50
 Ardiana Islami56
 Barbara Stjepanovičová54
 Barbora Nováková49
 Eliška Mlčochová54
 Gabriela Klečková62
 Julia Elisabeth Babková50
 Kristýna Nováková48
 Mayya Konyaeva50
 Milana Dejáková49
 Veronika Nikolová61
 Kristýna Petrovková60
 146 48,7
 
4FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.AR1 Avg
 Adéla Zachová53
 Eliška Molatová55
 Ema Somrová55
 Evelína Šindlerová53
 Iva Žemličková44
 Jana Turyanová49
 Natálie Kryštofová58
 Sandra Procházková57
 146 48,7
 
4FZŠ JANSKÉHO - 9.AR1 Avg
 Alena Holá57
 Kristýna Polivková60
 Lucie Švankmajerová58
 Natálie Ferencová63
 Nikol Frejlachová63
 Nikola Nogolová56
 Nikoleta Vlková62
 Sabina Rožánková57
 Šárka Plesnivá48
 Veronika Červenková47
 Viktorie Macháčková51
 Yulia Koval60
 146 48,7
 
7ZŠ MLÁDÍ - 8.BR1 Avg
 Adéla Šmídová57
 Aneta Janurová56
 Aneta Štěpánková56
 Anna Kotrčová50
 Ela Kolomazníková49
 Eliška Kovaříková59
 Eliška Schuhová60
 Justina Vašáková55
 Kristýna Rubešová59
 Miriam Culková49
 Nikola Hešíková56
 Zuzana Szymanská62
 Eliška Šulcová56
 148 49,3
 
8ZŠ MLÁDÍ - 8.AR1 Avg
 Andrea Šimšová56
 Anita Herynková65
 Barbora Hrubcová57
 Barbora Pejšková55
 Denisa Kadlecová50
 Eliška Poláková58
 Jana Sperling62
 Karolína Slachová57
 Kateřina Boháčková48
 Kateřina Brečanová53
 Ksenia Zhuková64
 Veronika Zosiak56
 151 50,3
 
8FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.AR1 Avg
 Anastasiya Rakhunok60
 Diana Shkulenda66
 Gabriela Vejvodová51
 Julie Vorlíčková56
 Kateřina Capková54
 Kristýna Vecková46
 151 50,3
 
10ZŠ MLÁDÍ - 6.AR1 Avg
 Anna Rejchrtová47
 Ema Marušincová60
 Ester Barbora Nováková63
 Ilana Sejčková63
 Jasmína Holubová59
 Karolína Pánková66
 Natálie Mináriková61
 Natálie Varmužová59
 Rebeka Turečková62
 Tereza Kožená61
 Veronika Svačinová54
 Viktorie Junková54
 Maya Manichová58
 155 51,7
 
11FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.AR1 Avg
 Adéla Holečková48
 Barbora Jarolímková62
 Tereza Magurová59
 Žaneta Janoušková49
 156 52,0
 
11FZŠ BRDIČKOVA - 9.BR1 Avg
 Yelyzaveta Serdyukova59
 Nikola Zhangová56
 Miroslava Kalhotková59
 Lizaveta Krauchuk56
 Kristýna Dvoranová51
 Jana Hozmanová49
 156 52,0
 
13FZŠ BRDIČKOVA - 9.CR1 Avg
 Valeriya Kim55
 Sabina Kondrja52
 Nikola Eliášová60
 Nela Zahradníková60
 Lucie Klímová64
 Daniela Galbavá59
 Kristýna Vindušková53
 160 53,3
 
13FZŠ BRDIČKOVA - 7.CR1 Avg
 Amálie Pavlíková48
 Eliška Röderová55
 Justýna Fišarová63
 Kristýna Pokorná57
 Lucie Herrmanová57
 Michaela Hanslíčková64
 Nicol Vaňkátová62
 160 53,3
 
15FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.BR1 Avg
 Nikoletta Slyvka64
 Nikola Mišutková58
 Klára Šípová57
 Kateřina Vejvodová60
 Iva Balharová55
 Eva Procházková49
 Anna Bartáková61
 Aneta Sluková61
 Adéla Kašparová59
 161 53,7
 
15FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.AR1 Avg
 Anastasiya Atapina62
 Aneta Matějková54
 Gabriela Němcová57
 Khrystyna Ostashchuk56
 Marie Žílová55
 Sofie Karleszová57
 Viktorie Elizabet Miropolskaja52
 161 53,7
 
17FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 9.BR1 Avg
 Karolína Valentová56
 Kateřina Kalbáčová68
 Leona Vasileva54
 Mariya Bohdana Krychfalushiy54
 Natálie Tyle61
 Raya Maheen Khurramová65
 Tereza Panáková58
 Vanesa Borkowská54
 162 54,0
 
18FZŠ BRDIČKOVA - 7.BR1 Avg
 Aneta Seböková55
 Anna Soukupová61
 Eliška Dedková49
 Klára Vachová64
 Natálie Belasová60
 Viktorie Klímová59
 163 54,3
 
18FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 8.BR1 Avg
 Alvi Sofia61
 Anna Marie Kavková53
 Klára Koblížková58
 Laura Davanzo60
 Lucie Štípková55
 Magdaléna Hlaváčková57
 Nikola Nika Sujová55
 Sára Volfová62
 Tereza Tóthová57
 Veronika Kostková64
 Zuzana Dluhošová61
 163 54,3
 
20FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 8.AR1 Avg
 Alena Janoušková55
 Alina Mychajlivna Stets53
 Daniela Jeremica64
 Hemrin Rashidová58
 Jana Maršálová62
 Kamila Břicháčová57
 Karolina Kutsyn59
 Marta Yurotsa56
 Vendula Jancyková56
 164 54,7
 
21ZŠ MLÁDÍ - 7. AR1 Avg
 Dominika Raušerová64
 Klára Ondráčková61
 Laura Samouk62
 Magdalena Stará60
 Sarah Bártová67
 Tereza Macková50
 Tereza Nováková57
 167 55,7
 
21FZŠ BRDIČKOVA - 8.AR1 Avg
 Veronika Kyselková65
 Tereza Plzáková60
 Nikola Šámalová58
 Natálie Eliška Jakoubková55
 Kateřina Machurková61
 Kateryna Ivanova58
 Karolína Čížková57
 Johana Marie Smělá63
 Daniela Janouchová62
 Barbora Vlachová55
 Anna Sýkorová68
 167 55,7
 
21FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.CR1 Avg
 Karolína Stráňková62
 Katarina Kajalićová54
 Klára Pavlíčková64
 Laura Drobilová58
 Nela Surmajová59
 Nikola Čečáková61
 Siqi Zhu55
 Tereza Koťátková66
 Vasiliki Mataranga60
 Yen Nhi Dang58
 167 55,7
 
21FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.AR1 Avg
 Adriana Pískatá58
 Daniela Zábská58
 Ema Ladianská58
 Karolína Matějková53
 Natálie Ságová67
 Sára Žítková56
 Tereza Viletová60
 167 55,7
 
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 9.BR1 Avg
 Adéla Houbová52
 Alena Urdová63
 Anastasia Solomentseva67
 Daniela Hoffová62
 Denisa Selmani58
 Dominika Káchová67
 Karolína Jankovská62
 Kateřina Kalistová58
 Thien Huong Dao Ngo58
 Veronika Trenklerová58
 Yuliya Nebor58
 168 56,0
 
25FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.BR1 Avg
 Ajla Tahirović65
 Alexandra Mudraya61
 Alexandra Pychova63
 Anna Žroutová60
 Denisa Kašparová57
 Diana Dulanská62
 Tereza Taliánová62
 Veronika Poživilová53
 Zuzana Jehlíková58
 168 56,0
 
25FZŠ BRDIČKOVA - 8.CR1 Avg
 Tereza Bartošová55
 Marie Horvátová55
 Denisa Pyroutková58
 Daniela Kastlová61
 Adéla Hermannová59
 168 56,0
 
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 7.BR1 Avg
 Ekaterina Krylova66
 Eliška Štrbáňová59
 Ema Špičáková57
 Nargiz Musayeva55
 Natalia Fedyna59
 Natália Filová63
 Sofia Zamanova59
 Veronika Kumpoštová67
 Daniela Savynecová60
 Aida Gamzajeva57
 169 56,3
 
28FZŠ MEZI ŠKOLAMI - 6.AR1 Avg
 Dominika Uhlířová62
 Emma Hrdcová54
 Ester Hlávková60
 Klára Fuxová62
 Kristýna Říčková59
 Lana Halilović59
 Narmin Musayeva66
 Nina Bilá56
 Olivie Hlávková62
 Valerya Arikanova64
 169 56,3
 
30ZŠ TRÁVNÍČKOVA - 7.AR1 Avg
 Tereza Dolejšová63
 Oleksandra Mardal60
 Natálie Volková59
 Natália Svobodová67
 Johanna Amirchanjan61
 Aneta Harvánková62
 Alina Dovgan55
 Adéla Vášková58
 172 57,3
 
30ZŠ MLÁDÍ - 6.BR1 Avg
 Adéla Fořtová57
 Agáta Etzlová65
 Agáta Setikovská65
 Alice Kodešová61
 Kamila Elichanová60
 Kateřina Brodská61
 Kateřina Škábová66
 Klára Prosmanová66
 Magdaléna Holá62
 Sára Najmonová55
 Sofia Konyaeva61
 172 57,3
 
32FZŠ TRÁVNÍČKOVA - 6.BR1 Avg
 Anna Jechová68
 Eliška Nováková63
 Klára Marie Kavková65
 Rebecca Ioana Pelnasová66
 Sara Zarin Khurramová63
 Silvie Hudečková56
 182 60,7


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci I. stupeň | Teams - Týmy chlapci II. stupeň | Teams - Týmy dívky I. stupeň | Teams - Týmy dívky II. stupeň | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.3.0